İpad 2 Tükendi İkinci Parti 1-2 Hafta İçinde Geliyor

Türkiye’de Apple ürünlerinin distribütörlüğünü yapan Bilkom yetkilileri, ikinci partinin ne zaman geleceği konusunda bilgi vermiyor ancak Apple bayileri ve teknomarket zincirleri bir iki hafta içinde aynı fiyat üzerinden ikinci bir 5.000 adetlik partinin geleceğini belirtti.

Bilkom Türkiye Genel Müdürü Cömert Varlık satışlarla ilgili Milliyet’e yaptığı açıklamada, “İlk parti iPad2’ler 8 saat içinde yüzde 98’i satıldı. Kalan bölümü de cumartesi itibariyle satıldı. Türkiye’ye ne kadar iPad2 getireceğimizi açıklayamıyoruz ancak şunu söyleyebilirim ki ikinci parti iPad2’ler çok kısa bir sürede Türkiye’de satışa çıkarılacak. Yeni girecek partideki satışlardan da son derece umutluyuz” dedi. Satış noktalarından edinilen bilgiye göre en çok tercih edilen iPad2 beyaz renkli 64 GB’lik 3G özellikli model oldu.

Apple’ın Türkiye pazarına yüksek sayıda iPad2 sağlayamamasının sebebi, cihazın tüm dünyada büyük ilgi görüyor olması. Apple’ın merkezinden yapılan planlamada pazarların büyüklüğüne göre kaç adet cihaz tedarik edileceği belirleniyor. iPad2’ler Türkiye’de Japonya ile aynı anda satışa sunuldu.
Marketing Türkiye

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

1 Cevap

  1. Aşkın Hardal dedi ki:

    Aç milletiz vesselam :))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir