IOS 9

KURULAN İOS 9 HAYALLERİ

Tüm kullanıcılar çıkıcak olan İOS 8 yeni ortaya çıktı fakat çoktan  İOS 9 ‘ un hayalleri  kurulmaya başlandı bile . Kullanıcılar İOS 9 ‘ un hayallerini kurmaktan kendini alamıyorlar . İOS 9 ‘ un nasıl bir özelliklere sahip olacağı konusun da kimsenin hiçbir fikri yok ama bazı beklentileri var . Apple İOS 9 konusun da planlamalar yapmaya ve üzerin de düşünüp konuşmaya başladığı konusun da hiç şüphe yok ve işte kullanıcıların hayallerini kurdukları İOS 9 ‘ tan beklentileri :

Apple ‘ ın Maps Geliştirmeleri ;

Bir süre öncesine kadar felakete dönüşen haritalar ,  Apple ‘ ın yaptığı haritalar üzerinde ki çalışmalar sonucun da sık sık güncelleme gelmektedir . Uygulama şuan gayet iyi çalışmakta fakat Google Maps ‘e hala yetişmiş değil . Bir süredir konuşulan başka bir olay ise bilgilerimizi daha kolay bulalım diye apple ‘ ın kameralarımızı kullanıp sanal bir gerçerlik yoluyla bu işimizi kolaylaştırması konuşulmaktadır İOS 9 ‘ da böyle bir özellik gelirse güzel olabilir .

ios9

ios9

Daha İnsansı Bir Siri Uygulaması ;

Sanal Asitan olan apple ‘ ın bu uygulaması , sizin aradığınız bilgileri daha kolay ve daha da hızlı bulmanıza yardımcı oluyor . İOS 9 ‘ un gelmesiyle daha geliştirilmiş bir şekilde karşımıza çıkıcak . İOS 8 ‘ de güçlü bir program olan Siri İOS 9 da ki beklentiler yüksek . Siri ‘ ye rakip olan Microsoft ‘ un programı olan Cortana , insan sesine benzer dizayn edilen bir insan sesine hemen hemen yakın olan bir sese sahip .

Giriş Ekranın da Kullanılacak Araçlar ;

Senelerdir apple ‘ ı kullanan kullanıcıların beklediği widget araçlarına benzeyen onlara benzer işlevlere sahip olan bu uygulamanın şuan sadece uyarı merkezleri içerisin de bulunmaktadır  .

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir