IOS 8 LANSMANI

IOS 8 LANSMANI

Apple ‘ ın yapmış olduğu 02.06.2014 tarihin de yapmış olduğu açıklamada Lansman ile sonbahar ayın da  hem IPhone hem de IPad ‘ ler için göstereceği IOS 8 ‘ i tüm dünya teknolojisine sundu . Tanıtımı yapılan IOS 8’in yeni kullanıma sunulan özelliklerinden en öne çıkanlar ise HealthKit adı verilen uygulamanın sağlıkla ilgile işlevlerinizi bir arada barındırıyor . Uyarı merkezlerin de ise daha fazla yenilik ve fazlası bulunmaktadır . HealthKit uygulaması sağlık konularını ve fitness gibi uygulamaların da bu program da bulunmaktadır . Bu program da size uygun gerekli sporları yapıp size durumunuzu göstren ve buna uygun profilinizi oluşturmaktadır .

İOS 8 sayesin de “family sharing “ programı sayesin de İpad veya İPhonelarınızdan da fotoğraflarınıza uyguladığınız değişiklikleri kaybetmeden saklamanız bu program sayesin de mümkün olucaktır . Her ne kadar Türkçe dil seçeneğini desteklemiyor olsa da Apple markası bu program üzerinde oldukça yoğun çalışmalar yürütmekte olduğu bir diğer program ise Siri ‘ dir . Siz biriyle konuşmaya başladığınız andan itibaren program kendini devreye sokuyor Spotlight aramaların da gelişmesine yardımcı olacak çalışmalar sayesin de cihaz size konum , etkinlik veya bir benzeri durumlar da program size öneriler de sunmaktadır .

Size sunulan başka bir özellik ise klavyenizi kendi tarzınıza göre değiştirebilirsiniz veya üçüncü bir klavye de kullanmanıza izin verilmektedir . Bu uygulama Android telefona sahip kullanıcılar tarafından uzun zamandır kullanılıyor olsa da İOS 8 tarafından nasıl bir etki yarattığı kullanıcıları nasıl memnun olduğu ve kullanıcılar üzerinde bıraktığı etki  kullanıma sunulduğu zamandan itibaren yavaş yavaş etkisini gösterecektir . .

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir