İnternette Tarot

GunlukTarot

Hayatımızla ilgili konularda, gelecekteki gelişiminin nasıl olacağını merak ettiğimiz olaylarla sorumuzu sorarken içimize döneriz. Bunu kimi zaman dış sesle dile getirmek zordur. Karşımızdakilerin yargılarından korkarız ve onun yaklaşımlarının verdiği elektrikten etkileniriz. Bu etkileşimi yok eder bununla beraber, sorunuz ve tarot kartlarınızla internet karşısında baş başa kalırsınız.
İnsanın doğasında var olan, karşısındakini inceleme duygusundan ne siz ne de tarot falına bakan tarot yorumcusu vazgeçebilir, bir süre inceleyip, düşüncelerinize dönmeden önce onunla ilgili kendi yargılarımızı oluştururuz.

Tarot falında ki yüz yüze yapılan tarot açılımlarında kendinizi rahat hissetmeniz zaman alabilir. Tarot falında yüz yüze  tarot açılımlarda sormak istediğiniz sorunuzu daha önceden hazırlamış olmanız bu etkilerden uzaklaşmanız için önemlidir. İnternette yapılan tarot falı açılımlarında ise, içsel bir yolculuk yapabilirsiniz. Yaşamıngizi.com ücretsiz olarak baktığı tarot falıyla size tüm bu konularda yardımcı olacaktır.
Dönüp ilk tarot açılımı yaptırdığımda hissettiklerim, bir an önce sorumu sormalıyım ve kartlarımı seçmeliyim duygusu taşımaktaydı. Sakin olmayı başarmamıştım. Tarot dinginlik ister, yaşamınızın içindeki gizi yakalamanız, sakin ve içselleştirerek sorunuzu ortaya çıkarmanızla ilgilidir.

İnternette ücretsiz tarot falı yorumlatmanın ya da tarot yorumlamanın pozitif tarafı kendi kendinizle olmanızdır. Çevrenizdeki etken sadece sizsiniz ve sizin yarattığınız mekândır. Sizin gibi tarot yorumcusu da mekânını düzenler, tarot kartlarınız arasındaki bağlantıyı yorumlar. Kendini önceki kişinin tarot yorumundan ve dış etkenlerden arındırır. Sizi tanımaz, görsel olarak nasıl biri olduğuzu bilmez, sadece kartlarınızın ve sorunuzun bir değeri vardır. Görsel olarak sizin etkiniz ya da size oluşturabileceği ön yargılar yoktur.

İnternette tarot açılımının en büyük artısı budur. Yorumunuzu sizin cinsiyetiniz ve yaş grubunuza göre değerlendirir. Bu verileriniz, sorunun yorumlanmasında önemli olup, hatalı veri girişleriniz, kart anlamlarının sizlerle eşleşmesini engeller. Tarot yorumcu müneccim değildir. Yorumları sadece sizin tarot kartlarınızın eşleşmesiyle oluşan anlamların seçimiyle yapar.Yaşamınızın gizi sizin içinizdedir. İnternet aracılığıyla yapılan ücretsiz tarot açılımları bütün yanal etkileri kaldırır. İç sesinizin size söylediğine kolay ulaşmanızı ve tarot kartların sorunuzla daha rahat bütünleşmesini sağlar.

Yaşamın Gizi

Beycon Group

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir