İnternet Oscarlarına Sahip Olmak İçin Son Hafta

İNTERNETİN OSCARLARINA SAHİP OLMAK İÇİN SON HAFTA

8. Altın Örümcek Web Ödülleri’ne Başvurular Artarak Sürüyor. Son başvuru tarihi 31 Mart Çarşamba.

Türkiye’nin ilk ve tek bağımsız web ödülleri organizasyonu olan Altın Örümcek Web Ödülleri’nde 33 kategoride 2009 yılının en iyi web siteleri ve internet teknolojileri alanındaki projeler ödüllendirilecek. Son başvuru tarihi 31 Mart Çarşamba.

Başvuru süresi uzatılmıyor

DorukNet Pazarlama Yöneticisi Aslı Cem Avcılar, 31 Mart tarihine kadar Altinorumcek.com web sitesinden yapılacağını belirtirken başvuru süresinin uzatılmayacağını söyledi. Avcılar, ödüller bir önceki yıl ile kıyaslandığında katılım sayılarında artış yaşanmasının, internetin hayatımızdaki yerinin ne kadar vazgeçilmez olmaya başladığının bir göstergesi olduğunu vurguladı.

Yarışma ile ilgili tüm detaylı bilgilerin yer aldığı altinorumcek web sitesinden yarışma ile ilgili tüm bilgilere de kolaylıkla ulaşma imkanı bulunuyor.

Ödüle aday olanlar 33 kategori içerisinden, web sitelerinin değerlendirilmesi için uygun gördükleri en fazla 3 farklı kategoride başvurabilecekler.
Bir web sitesi ödülü için en fazla 3 farklı kategoride katılma telebinde yapılabilcek ancak adaylar birden fazla web sitesi için başvurabilecekler.

Kısaca Altın Örümcek Ödülleri

2002 yılından günümüze değin aralıksız olarak gerçekleştirilen ve geleneksel bir hale gelen AltınÖrümcek Web Ödülleri’nin ana hedefi web ve internet teknolojileri kullanılarak gerçekleştirilen başarılı projelerin daha iyi tanıtılması ve hak ettiği yeri bulması.  Örümcek Web Ödülleri aynı zamanda bu alana yapılan yatırımları da özendirmeyi amaçlıyor. Web, internet teknolojileri, pazarlama ve iletişim alanlarında yetkin ve tecrübeli juri üyelerinin katılımıyla gerçekleştirilen Altın Örümcek Ödülleri Türkiye’nin ilk ve tek Bağımsız web ödülleri organizasyonu olma özelliğini de taşıyor.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir