Instagram’ın Yeni Aracı

Instagram’ın Yeni Aracı

2011 yılından beri kullanılan Instagram gün geçtikçe daha da büyüdü. Her geçen gün kullanıcılar Instagram kullanmaya fotoğraf çekip anında paylaşmaya bağımlı oldular.Bu resim olayını herkes sevdi ancak Snapseed ve Kamera+ gibi uygulamalar tarafından sunulan tüm ayar seçenekleri ile uğraşmak sosyal medyayı artık çok hızlı bir şekilde kullanmaya alışmış olan kullanıcıları zamanla bunalttı.

Instagram kolay kullanımı ve kolay paylaşım sunmasıyla öne çıktı. Güzel bir resmi yakaladıktan sonrası çok kolay, isteyen sadece bir filtre ekleyebilirkenisteyen “lux” butonuna dokunabilir.

Instagram geçtiğimiz hafta yeni düzenleme araçları sunduğundakullanıcılar için bir endişe oluştu. Çünkü bir noktada aşırı detaycı ve karmaşık efektler yapmaktan kaçanların ve hızı ve kolay paylaşım sevenlerin tercihiydi Instagram.

Neyse ki, Instagram onun bu populerliğe ulaşmasında ki sade ve kullanıcı dostu kullanım sunduğu diğer özellikleri kullanmak kadar kolay olan yeni araçlar yaptı.

Eklemeler: Yeni sürüm, bir 100-nokta kaydırıcı ile, parlaklıkla gelen doygunluk, çeşitli ayarlamalar yapmanıza olanak sağlar. Bu “lüks” kaydırıcı ile gelen ya hep ya hiç özelliği de artık mevcut. Artık ayarlar tek tek her yönüyle kontrol edebilir.

Ulaşılabilirlik: Facebook tarafından sahip olunan Instagram iOS, Android ve Windows Phone cihazları için ücretsizdir. Ancak, yeni araçlar sadece iOS ve Android cihazlar için kullanılabilir. Onlardansa yeni Instagram sürümünü desteklemesi için iOS sürümünün en az 6.0 veya cihaz Android ise sürümün Ice Cream Sandwich olması gereklidir.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir