Hilal Cebeci Twitter

 

Hilal Cebeci Twitter Sosyal Medya Kullanımı

 

Twitter’da takipçi oranları yüksek olan ünlüler ve gruplar sosyal medyanın tüketiciler üzerindeki etkisinin farkına vararak şahsi hesaplarından reklam mesajları yayınlamaya başladılar. Twitter’ın dolayısıyla sosyal medyanın tüketiciler üzerindeki etkisini ilk fark eden ise takipçi sayısı önlenemez bir şekilde yükselen Hilal Cebeci oldu. Hilal Cebeci Twitter takipçileri ile arasında sıcak bir bağ kurmak amacıyla kullandığı pampiş ve pampişlerim kelimelerini son derece stratejik bir reklam kampanyasına dönüştürdü.

Tabi ki başarıyla yürütülen kampanyanın arkasında ciddi bir sosyal medya şirketinin olduğu aşikar Hilal Cebeci Twitter reklam tweetleri ve almış olduğu başarılı geri dönüşler ve reklam verenlerin sürekli olarak artış göstermesi sosyal medyanın tüketiciler üzerinde ne kadar büyük bir güç olduğu ve gelecekte ne kadar büyük bir potansiyele sahip olduğunu bize açıkça gösteriyor.

Hilal Cebeci Twitter hesabından ilk reklam kampanyalarını yavaş yavaş göstermeye başladı , bakalım ileride neler olacak.

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir