Hastatakipprogrami.com Yayında!

Hasta Takip Programı

Hasta Takip Programı

Beycon Group bünyesinde geliştirilen hasta takip programı projesinin tüm özellikleri ile tanıtıldığı web sitesi yayında.

Projenin tüm detaylarına web sitesi üzerinden ulaşılabiliyor

Hasta takip programı projesinin tanıtımı amacıyla hazırlanan web sitesinde kullanıcılar projenin detaylı dokümantasyonuna ulaşabildikleri gibi web sitesi üzerinden proje demo talebinde de bulunabiliyor.

Hasta takip programı projesinin web sitesinde, proje hakkında bilgilerin yer aldığı hakkında bölümü, Beycon Group tanıtımının yer aldığı Beycon group bölümü ve iletişim bölümleri yer alıyor.

Hasta takip programı hakkında

Beycon Group tarafından geliştirilen hasta takip programı projesi ile hastalar randevu alımını, takibini web ortamında gerçekleştirmektedir. Hastalara ait kişisel bilgiler, iletişim bilgileri, alerji bilgileri, muayene bilgileri sistem üzerine kayıt edilerek kolay ulaşılması sağlanmaktadır. Geliştirilen yazılımla ameliyat yeri ve günü belirleme ve reçete düzenleme web üzerinden gerçekleştirilebilmekte ayrıca tüm bu bilgiler hem doktorlara hem hastalara SMS yoluyla da gönderilmektedir. Yapılan tüm bu işlemler Blackberry cihazına da uyumlu olarak programlığından blackberry cihazından da kontrol edilebilmektedir.

http://hastatakipprogrami.com/

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir