Hasta Kayıtlarınızı ve Randevularınız, Estetika Sağlık Programı ile Güvende

1996 yılından beri sağlık kuruluşları, klinik ve muayanehaneler için özel ve paket program geliştiren BEYCON, tecrübe ve birikimleri ile sağlık sektöründeki her alanda Bilgi İşlem danışmanlığı ile size çözümler sunmakta.

Doktorların kullanımı için geliştirilen Estetika programı, bir doktor yada bünyesinde birden fazla branş ve doktor barındıran sağlık kuruluşları için hazırlandı. Her bir branş ve doktor için ayrı randevu bölümü, doktor ve branş bazlı işlem yapabilme özelliğine sahip.

Estetika programı, hasta randevu kayıt, hasta kişisel bilgi kayıt, muayene bilgi kayıt, ameliyat bilgi kayıt, fatura işlemleri, ameliyat fiyat işlemleri, reçete basılması, tahlil formları, onam formların basılması gibi farklı modüller içermekte.

Programın en önemli özelliği istediğiniz modülleri seçerek kullanabilirsiniz. Branşlara ve isteğe göre içerik ve veri giriş alanlarında değişiklikler isteğiniz doğrultusunda yapılmaya elverişlidir. Ayrıca kliniğinize ve sizin isteklerinize özel uygulama, sağlık sektöründe uzmanlaşmış kadromuz tarafından yazılmaktadır.

Müşterilerimize, Estetika Sağlık programının demosu  yapılarak bunun üzerinden müşterilerimizin ihtiyaçlarınız analiz edilerek, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak yazılım çözümleri sunulmaktadır.

Estetika Sağlık programını, kurum içerisinde kullandığınız gibi kurum dışarısında erişim özelliği ile, kurum dışında her yerde program her an yanınızda. Estetika Sağlık Programı, mobil cihazlar ile uyumlu olarak akıllı telefon, tablet gibi mobil cihazlarda çalışmakta. Bu özellikleri ile, hasta bilgileriniz ihtiyaç duyduğunuz her an elinizin altında.

Estetika Sağlık Programı, Database teknolojisi olarak MS SQL  ve yazılım geliştirme aracı olarak  Visual Studio, .NET teknolojilerini kullanmaktadır.

 

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir