Hackerlar ünlüleri yem olarak kullanıyor

Hackerlar zararlı emailleri açmanızı sağlamak ve bilgilerinizi ele geçirmek için cezbedici olması açısından ünlülerden faydalanıyorlar. Dünyada şimdiye kadar en çok zarar vermiş Spam emailler araştırıldığında bunların hep ünlülerle ilgili içerik vaadeden gönderiler olduğu ortaya çıktı.

Spam emaillerde en çok tercih edilen 10 ünlü listesinin 1 numarasında ise Angelina Jolie var.

Bu aslında çok da şaşırtıcı bir durum değil; hackerlar ilişkide özgürlükten yana olduğunu tek eşliliğe inanmadığını açıklayarak özellikle Twitter’da günün konusu haline gelen Joli pek çok kişi için gerçek bir hayranlık objesi.

Hazır söz etmişken Jolie’nin hackerlar için yaptığı cesur açıklamaya değinmeden geçmek olmaz:

“Angelina, uzun süredir aldatma yüzünden ayrılık dedikodularıyla gündeme gelen,  Pitt ile ilişkileri hakkında noktayı koydu. Alman Das Neue Magazine dergisine yaptığı açıklamada Jolie “İlişkide sadakatin çok da gerekli olduğunu sanmıyorum. Açık bir ilişki de tek eşli bir ilişki gibi gayet başarılı olabilir” dedi.Hacker

Oskar ödüllü seksi güzel ve  dünyanın en yakışıklı erkeklerinden sayılan partneri  Pitt 5 yıldır birlikteler ve 6 çocukları var. Bu durumu birbirlerine olan bağlılıklarının sağlam olduğu fakat hiç bir zaman birbirlerine zincirli olmadıkları şeklinde açıklayan Jolie sözlerine “Ne ben ne de Brad hiç bir zaman birlikte yaşamanın, birbirine yapışık olmak olduğunu iddia etmedik” dedi.

Sinirlendiğimde Brad’in üzerindeki gömleği parçalarım

“Biz her zaman birbirimizi kısıtlamamaya özen gösteriyoruz, özgür bırakıyoruz. Sadakatin bir ilişkinin en önemli unsurlarından biri olduğuna dair şüphelerim var. Bence eşinden ayrılıp sonra da onun arkasındançirkin bir şekile konuşmak çok daha kötü bir olay” aralarındaki romantizmin ara sıra yaşadıkları tartışmaların ateşiyle canlı kaldığını söyledi. “Bazen Brad hata yaptığını fark etmeyip, buna uygun davranmadığında evde hararet artar ve ben o kadar kızarım ki üzerindeki gömleği parçalarım.”

Hackerların favorileri listedeki diğer ünlü yemler ise sırasıyla şöyle:

  • Barack Obama
  • Paris Hilton
  • Britney Spears
  • Hillary Clinton
  • George Bush
  • Jessica Simpson
  • Bin Ladin
  • Brad Pitt
  • Michael Jackson
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir