Gumuscu.net Yenilenen Konsepti ile Yayında

gumuscu-net

Gumuscu.net yenilenen tasarımı ve yeni koleksiyonlarıyla gümüş aksesuar tutkunlarının hizmetinde

Her zevke uygun şık modern veya klasik tarzda gümüş aksesuarlarına ulaşabileceğiniz gumuscu. net’in ürün gamında bulunan tüm ürünler 925 ayar gümüşten imal edilmiştir.

Gümüş takı tutkunları klasik veya modern tarzda gümüş kolye, gümüş yüzük, gümüş küpe, gümüş kol düğmesi, gümüş zincir ve gümüş halhal çeşitlerine gumuscu.net alışveriş platformu üzerinden sahip olabilirler.

Mezuniyetinizde kankanıza sürpriz yapın

Gumuscu. net’in modern gümüş tasarımlardan hoşlanan, eğlenceli genç mezun adaylarına hitap eden koleksiyonuyla gençler mezuniyet günlerinde şıklıklarını tamamlayacaklar.

Babalar gününde babalarımızı sevindirelim

Gumuscu.net’in sade, klasik ve modern tarzda erkek gümüş ürünlerinin yer aldığı babam koleksiyonundan babalarımızın tarzlarına uygun gümüş ürünlerini seçerek babalarımızı sevindirebilir ve onların her daim şık olmalarını sağlayabilirsiniz.

Online gümüşçü mağazamız gumuscu.net’te her zevke ve her bütçeye uygun gümüş aksesuarları ile gümüş takı tutkunlarının hizmetindeyiz. Ayrıca belirli aralıklarla düzenlenecek kampanyalarla gümüş takı tutkunları fırsat gümüş ürünlerine uygun fiyatlarla ulaşabilecekler.

Site tam güvenlik altında

Kullanıcıların gumuscu.net üzerinden alışveriş yapabilmeleri için sisteme üye olmaları gerekmektedir. Sisteme üye kabulleri kötü amaçlı ve 18 yaşından küçük kullanıcıların sisteme üye olmalarını engellemek amacıyla sistem yöneticisinin onayından sonra gerçekleştirilmektedir. Gumuscu.net sisteme insan müdahalesini ortadan kaldırarak bütün işlemlerini otomatik olarak yapmaktadır. Sistemde kredi kartıyla yapılan ödemeler dünyada kabul gören Global Sign SSL 128 bit güvenlik sertifikası ile güvence altına alınmıştır. Ayrıca site hackleme ve saldırılara karşı güvenlik programlarını her an güncellemektedir.

Kullanıcının Dikkat Etmesi Gereken Hususlar

Sitenin aldığı tüm güvenlik önlemlerinin yanı sıra kullanıcının da bazı güvenlik tedbirlerini alması önemlidir. Tarayıcınızın güvenlik ayarlarının en üst seviyede ve güncel olması, anti virüs vb. yazılımların yüklenmesi, şifrelerinizi yâda önemli kişisel bilgilerinizi bilgisayarınızda yazılı olarak bulundurmamanız gibi.

Ürün teslimat Şartları

Mesai saati dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk mesai saati içinde işleme alınır. Ürün teslimatı bulunduğunuz yerleşim yerinin uzaklığına göre 1 ile 7 iş günü içerisinde anlaşmalı kargo firmasıyla yapılır. Ürün tedarikinde yaşanabilecek aksamalar ya da banka onay sürecinin uzamasından dolayı meydana gelebilecek gecikmelerden müşteri haberdar edilir ve isterse siparişi iptal edilir.
Ön siparişle satın alınan ürünlerde teslimat süreci, ürünün stoklara girmesiyle başlar.
“Stoklarda Var ve Aynı Gün Gönderim” ibareli ürünler arasından seçtiğiniz ürün yüksek tutarlı bir ürün ise bankadan onay bekleneceği için aynı gün gönderilemeyebilir.              Kargoda meydana gelebilecek gecikme ve kayıplardan dolayı müşterinin siparişi iptal etme hakkı vardır.
Müşteri, ürünü sipariş ederken teslim adresini doğru bildirmelidir. Ürünün belirtilen adrese teslim edilmesiyle satıcı teslimat görevini yerine getirmiş olur. Yanlış bilgilendirmelerden satıcı sorumlu değildir.
Teslimat sırasında hasarlı olduğunu tespit ettiğiniz paketler kabul edilmemeli, mümkünse tutanak tutturulmalı ve tarafımıza bildirilmelidir. Yeni teslimat istenirse, en kısa sürede gerçekleştirilir.
Havale/EFT ile yapılan siparişlerde, siparişin onaylanabilmesi için, havale/eft işlemi tamamlandıktan sonra Havale Bildirim Formu doldurulmalıdır.
EFT işleminde Firma İsmi bölümüne Gümüşçü yazılmalıdır. 2 iş günü içerisinde ödemesi gerçekleşmeyen siparişleriniz iptal edilir.

Ürün İade Şartları

Gumuscu.net’ den aldığınız her ürün üretici ve satıcı firmaların garantisi altındadır. Ürün sizlere sağlam olarak ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.
Almış olduğunuz ürünü kullanımda tahrip etmeden teslim tarihinden itibaren 7 günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz bu süreye kargoda dâhildir.
Orijinal ambalajı zarar görmüş tahrip edilmiş vb şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilemez.Bu şekilde gönderilen ürünler gumuscu.net tarafından kabul edilmeyecek iadesi yapılmayacaktır.

Hatalı ve eksik siparişler

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer üründe tahribat mevcut ise kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevi tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenir. Müşterilerin 50 TL ve üzerindeki alışverişlerinde kargo masrafı gumuscu. net’e aittir.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir