Google Reklamı

Google Reklamı, işletmeleri internette en iyi şekilde tanıtacak şekilde hazırlayıp,şirketinize fayda sağlamanızı sağlar. Google reklamları Adwords reklamı ve Adsense reklamı olmak üzere ikiye ayrılır.

Adwords Reklamı, belli bir ücret karşılığında, sitenizle alakalı anahtar kelimeler kullanarak reklamınızı Google internet ağı üzerinde yayınlatma işlemidir. Adwords reklamını kampanyası tıklamalara göre ya da dönüşümlere göre optimize edilebilme özelliğine sahiptir. Pazarlama stratejinize göre ister tıklamalara odaklanabilir istersenizde sitenize olan dönüşümler için reklamınızın optimizasyonunu yapabilirsiniz.

Google Adsense Reklamı ise sitenizi Adsense’e kayıt ettirdikten sonra başka sitelerin reklamlarını,kendi sitenizde yayınlama işlemidir. Google adsense üzerinden para kazanırken,google adwordste harcama yapmanız gerekmektedir ama bu harcamaların iyi dönüşümlerle sonuçlanacağını unutmamanız gerekmektedir.

Google reklamı ile maliyetlerinizi düzenleyebilir,yatırım getirilerinizi arttırabilirsiniz. Ancak bunun için mutlaka profesyonel yardım almanızı öneririz çünkü yanlış optimize edilmiş bir reklam size müşteri kazandırmaz sadece zaman ve para kaybettirir.

Beycon Group olarak Adwords reklamları ile de firmalara fayda sağlamaktayız.

Google reklamı ile marka bilinirliğinizi arttırırken,dönüşümlerinizi de arttırarak, daha fazla kazanç sağayabilirsiniz.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir