Google Pixel 2, 4 Ekim’de tanıtılacak

Anlaşılan Google, Pixel modelinden memnun kaldı. Yeni amiral gemisi Pixel 2, kısa bir zaman sonra görücüye çıkacak. Google, Youtube üzerinden paylaştığı video ile Pixel 2’nin 4 Ekim’de tanıtılacağını açıkladı.

Yılın beklenen akıllı telefon modellerinden Pixel 2, 2017 yılında tanıtılacak son telefon modeli olabilir. Önceki modeli HTC tarafından üretilen Pixel ailesinin ikinci modellerinin üretimini LG üstlenecek. Pixel 2 ve Pixel 2 XL modellerinden oluşan Pixel 2 ailesi Samsung Galaxy 8 ve iPhone 8 telefon modellerine rakip olacak. Cihazların teknik özellikleri henüz bilinmiyor.

Bu, Google’ın LG ile yaptığı ilk iş birliği değil. Daha önce Nexus 4, Nexus 5 ve Nexus 5X modellerinin üretimini yapan LG yine Google ile ortak olacak.

Bu yıl tanıtılan birçok üst düzey telefonda Snapdragon 835 işlemci bulunurken Google Pixel 2’nin Snapdragon 836 işlemciye sahip olması bekleniyor. Pixel 2’nin sahip olacağı bir diğer önemli özellik ise suya ve toza dayanıklılık. Şu anlık bunlar sadece beklenen özellikler olsa da bütün teknik özellikleri öğrenme fırsatımız 4 Ekim’de olacak.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir