Google Panda Güncellemesi Detayları

Google Panda güncellemesi ile birlikte yeni yeni değişiklikler getirmiştir algoritmasına.Her zaman özgün içeriği savunan Beycon, bu sefer sizlere özgün ve kaliteli içerik ekleme konusunda tavsiyelerde bulunuyor.

Yeni güncelleme ile birlikte artık sadece yazının özgün olması yeterli olmuyor, ziyaretçinin siteyi kaliteli bulması sosyal medyada paylaşması,sitede geçirdiği süre Panda için önemli. Artık Seo Danışmanlarının buna göre çalışma yapması gerekmektedir.Yani artık sadece sizin sosyal medyada sitenizi paylaşmanız yeterli değil.Ayrıca artık sitenize yapılan yorumlar ve siteniz hakkında yazılan makaleler de önem kazanmış durumda.Google sadece link aldığınız bir sitenin sizin anlaşmalı siteniz olduğunu anlıyor. Bu yüzden artık bu önemini kaybetmiş durumda. Eğer bir site sizden bahsedecek kadar sizi önemsiyorsa SEO açısından sizin siteniz avantajlı duruma geçecektir.

SEO çalışmasında artık önemli olan tek şey sitenizin herkes tarafından konuşulup tavsiye edilmesi tabii bu 200 kuraldan sadece biri ve bu tek başına tabiki de yeterli değil. Bizim tavsiyemiz Profesyonel SEO Hizmeti almanız ve Google Panda‘yı düzgün kullanılmasını sağlamanızdır.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir