Google Maps’ten Hava Durumu

Google Maps, bilindiği gibi Seo Danışmanları tarafından kullanılan ve firma kaydetme kısmı kullanılan ücretsiz bir Google hizmetidir. Google Maps her geçen gün kendisini geliştiriyor,şimdi sadece Seo Danışmanlarına hizmet etmekle kalmayacak,ayrıca kullanıcı dostu da olup onların ihtiyacını da karşılayacak.

Yarın hava nasıl olacak sorusuna Google’dan cevap geldi. Hava durumuna göre ince yada kalın giyinip,yağmur yağacak mı diye yanımızda şemsiye taşıyoruz.Yani kendimizi buna göre planlıyoruz.Google bu yüzden Mapste bu konuya da yer verdi ve kendisine yeni bir sekme daha ekledi.


.Bu demek oluyorki; hangi bölgenin hava durumunu öğrenmek istiyorsak o bölgenin adını arama kutucuğuna yazarak bilgileri görüntülüyoruz.Üstelik bu uygulama Dünya çapında geçerli.

Ülkelerin üzerindeki ikonlar sayesinde havanın nasıl olacağını artık biliyoruz. Ayrıca güncel hava durumunu harita üzerinden inceleyip ; bulut yoğunluğu, rüzgar hızı ve 4 günlük hava tahminine de ulaşabiliyoruz.

Google göründüğü gibi sadece Seo kısmına değil, kullanıcı kısmına da önem veriyor,buradan şunu da çıkarabiliriz : Google Panda güncellemesiyle kendi  içerik kalitesini  daha da arttırıyor.

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir