Google Adwords Nedir?

Google Adwords, organik olmayan-doğal olmayan arama sonucunda ücretli olarak google’da reklamınızın görülmesi işlemidir. Google Adwords reklamınız sponsor bağlantılar bölümünde yer alır.

Adwords’e gmail hesabınızla kayıt olup, seçenekleri güncelleyerek kayıt işleminizi tamamlayabilirsiniz. Bu kayıt işlemini tamamlarken dikkat etmeniz gereken bazı püf noktalar vardır. Öncelikle reklamınızın hedefini belirlemeniz gerekmektedir.Sitenizin amacı hit mi, ürün tanıtmak mı? Öncelikle buna karar vermeniz gerekmektedir.Eğer satış sitesi reklamı yönetiyorsanız Ürün bazlı tanıtım yapmanızı öneriyoruz. Eğer ürünün bilinirliğini arttırmaksa görüntülü reklam kampanyası yapmanızı öneriyoruz.

Google Adwords kampanyanızı oluştururken sitenizin sayfa içeriğiyle alakalı olmasına dikkat etmenizi öneriyoruz. Çünkü bu sizin
direk olarak kalite puanınızla alakalıdır.Kalite puanınız ve tıklanma oranınızda direk olarak ödediğiniz parayla alakalıdır. Google Adwords ciddiyet isteyen bir iştir, profesyonel olarak işten anlayanların yapması gerekir. Beycon Group olarak Adwords hizmetinde de sınır tanımıyoruz.Ayrıntılı bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir