Form Şirketler Grubu Web Sitesi Yayında!

Form Group Sitesi Yayında

Form Group Sitesi Yayında

İklimlendirme sistemleri, VRF sistemler, yenilenebilir enerji alanlarında üretim, servis, bakım onarım hizmetleri sağlayan Form Şirketler Grubu’nun resmi web sitesi Beycon Group tarafından gerçekleştirilen proje ile hayata geçirildi.

Form Şirketler Grubu resmi web sitesinde kurumsal sayfalar, grup şirketleri, basın odası, insan kaynakları ve iletişim sayfalarının yanı sıra Form Şirketler Grubu’nun yayınlamakta olduğu haberlerin yer aldığı Form haberler bölümü de yer alıyor.

http://www.formgroup.com

Form Şirketler Grubu Hakkında

Form Şirketler Grubu 6 farklı şirketten oluşmaktadır

Form İklimlendirme (Form Endüstri Ürünleri Ticaret A.Ş.)

Form VRF Sistemleri (Form VRF Sistemleri Sanayi Ticaret A.Ş.)

Form İmalat (Form Endüstri Tesisleri Sanayi A.Ş.)

Form Yenilenebilir Enerji (Form Temiz Enerji Sistemleri Tic. A.Ş.)

Form Bakım-Servis (Form Tesisler Bakım Ticaret A.Ş.)

Form Munters Satış (MuntersForm Endüstri Sistemleri Ticaret A.Ş.)

 

2011 yılı itibarı ile toplam 200’e yakın çalışanı olan Form Şirketler Grubu’nun merkez ofisi Maslak İstanbul’da olup, Ankara, Antalya, İzmir, Adana ve Bursa’da ise bölge müdürlükleri bulunmaktadır.

Üretim faaliyetleri Ankara’daki fabrikasında, bakım faaliyetleri ise Balmumcu İstanbul merkezli binası aracılığı ile tüm Form ofislerinde sürdürülmektedir. Yenilenebilir Enerji firması da Maslak merkezli olarak tüm ofisler üzerinden faaliyet göstermektedir. Munters aktiviteleri, İstanbul Kozyatağı ve Adana satış ofisleri, Mersin serbest bölgede bulunan fabrika ile Türkiye ve yurt dışına hizmet vermektedir.

İSKİD, İSKAV, AMPD, ÇEDBİK, GENSED, TABA gibi Türk dernekler dışında ASHRAE, IGSHPA gibi yabancı derneklere de üye olan FORM ŞİRKETLER GRUBU, sektörde ve hizmet verdikleri alanlarda sektör etik değerlerine bağlı ciddi, güvenilir ve lider firmalardan biri olmaya devam etmektedir.

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir