EGTS Holding Web Sitesi Yayında!

Atıktan enerji, Güneş enerjisi, inşaat, enerji alanlarında faaliyet gösteren EGTS (European Green Technology Systems) Holding web sitesi Beycon Group tarafından gerçekleştirilen proje ile hayata geçirildi.

En son teknolojiler kullanılarak tasarımı ve programlandırılması gerçekleştirilen EEGTS Holding web sitesinde Hakkımızda, Faaliyet alanlarımız, Grup şirketlerimiz, İnsan kaynakları ve İletişim bölümleri bulunmakta ayrıca EGTS Holding’in yayımlamış olduğu haberlerin bulunduğu EGTS links bölümü de sitede yer almaktadır.

www.egtsholding.com.tr

EGTS Holding Hakkında

E.G.T.S Holding (European Green Technology Systems) , 2007 yılında Sezgin Poyraz, Hakkı Gülyüz’ün ortak girişimleri sonucu kurulmuştur.

Bünyesinde yer alan grup şirketleri ve çalışanları ile enerji, inşaat, finans ve proje danışmanlığı sektörlerindeki ticari faaliyetlerini sürdüren güçlü ve dinamik bir şirketler grubu olma yolundadır.

Türkiye’nin çeşitli bölgelerindeki yatırımlarıyla birçok kişiye istihdam olanağı sağlayan E.G.T.S Holding’in (European Green Technology Systems) farklı ülkeler ile de ticari faaliyetleri bulunmaktadır.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir