DNA LMS Eğitim Yönetim Sistemi

Bilgi Kurdu DNA LMS Eğitim Yönetim Sistemi Yepyeni Özelliklerle Donatılmış Olarak Geliyor

Kişilerin bilgi düzeylerini ölçen, eğitsel ihtiyaçların tespit edilmesine yardımcı olan, eğitim içeriklerini internet üzerinden veren ve eğitim planlamasını yapan internet tabanlı ölçme-değerlendirme, eğitim ve anket yazılımı DNA LMS Eğitim Yönetim Sistemi yenilendi.

Bilgi Kurdu tarafından geliştirilen, personel, acente ve bayilerin çeşitli konulardaki bilgi düzeylerini ölçmek, eğitsel ihtiyaçların tespit edilmesini sağlamak, eğitim içeriklerini internet üzerinden vermek ve eğitim planlaması yapmak amacıyla kullanılan DNA LMS Eğitim Yönetim Sistemi, konusunda uzman insan kaynakları danışmanları ve firmalardan gelen talep ve ihtiyaçlar doğrultusunda geliştirilerek yenileniyor.

DNA LMS V3, işe alım, yetkinlik bazlı ölçümler, kariyer gelişim takibi, organizasyonel kaynak planlaması, sınıf eğitimleri yönetimi gibi farklı amaçlar doğrultusunda kullanılabilecek.

DNA LMS V3’ün yeni özellikleri;
• Yetenek Yönetimi
• Talep Yönetimi
• Bütçe Yönetimi
• Sınıf Eğitimleri Yönetimi
• Eğitim Kaynakları Yönetimi
• Eğitim Katalogları Yönetimi
• Anket Yönetimi

Scorm 1.2 ve Scorm 2004 desteğiyle sunulan DNA LMS V3-2010, kullanıcı başına lisans modeli yerine, firmaların çok daha avantajlı bulacağı “kullanılan fonksiyonlar için ödeme” yöntemiyle bir kerelik ücretlendiriliyor. Bu sayede şirketler istenmeyen fonksiyonları satın almayabilecek, sistemlerini ihtiyaçlarına göre özelleştirebilecekler.

DNA LMS – Eğitim Yönetim Sistemi
Çalışanlarınıza e-öğrenme içeriklerini ulaştıran, kurs paketleri oluşturan, sisteme olan ilgilerini ve taleplerini takip edebileceğiniz raporlar üreten yazılımdır. Modüler yapısı sayesinde kurumsal insan kaynakları yönetim yazılımları ile entegre edilerek kullanılabilir.

DNA Test – Test Yönetim Sistemi
Personelinizi farklı konularda (mülakat sınavları, yetkinlik sınavları, dil bilgisi, ofis programları kullanma bilgisi, gerekli yetenek ve yetkinliklerle ilgili testler, vs.) testlere tabi tutup, eğitim ihtiyaçlarını tespit ederek, daha sağlıklı ve verimli bir eğitim planlaması yapmanızı sağlayan ölçme-değerlendirme yazılımıdır.

DNA Anket – Anket Yönetim Sistemi
Kurum içi veya dışında bilgi toplamak iç/dış müşteri memnuniyeti ve eğilimleri öğrenmek, pazarlama, satış aktivitelerinizi elde edeceğiniz farklı verilerle yönlendirmek üzere anketler yapmak için kullanabileceğiniz DNA E-Öğrenme Paketinin üçüncü fonksiyonudur.

DNA LMS V3 yazılım paketi hakkında detaylı bilgi için www.dnalms.com ve www.bilgikurdu.net web sitesini ziyaret edebilir veya 0216 346 78 18 no’lu telefondan satış temsilcimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Mustafa Yücelgen

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir