Eğitim Yönetim Sistemi

egitim-yonetim-sistemi

Beycon Group bünyesinde oluşturulan Eğitim Yönetim Sistemi projesi ile halihazırda düzenlenen veya düzenlenecek olan eğitimlere internet üzerinden online başvuru ve online ödeme yapılabilmesi amaçlanmıştır.

Eğitim yönetim sisteminin iki ana bölümü bulunmaktadır. Birinci bölüm eğitim verecek kurumun ihtiyaçlarını karşılamak üzere oluşturulmuş olan Admin bölümüdür. Bu bölümde eğitimler (Ders ve konu bazında),eğitimin verileceği yer, (ülke,İl,İlçe ve Semt bazında) eğitmenler, kullanıcılar, kurumlar ve işlem yapılacak bankalar tanımlanmaktadır. Yine bu bölümde  kullanıcıların rolleri  belirlenmekte ve belirlenen roller doğrultusunda kullanıcılar  yetkilendirilmektedir. Eğitim yönetim projesi muhasebe programlarıyla da  ortak çalıştığından tüm muhasebe işlemleri ve cari işlemler sistem üzerinden yapılabilmekte, muhasebe raporlarına sistem üzerinden ulaşılabilmektedir. Ayrıca kullanıcılar eğitimlerin katılımcılarına ve tüm başvurularına  raporlar bölümünden ulaşabilmektedir.

Eğitim yönetim sistemi ikinci bölümü dış kullanıcılara  yönelik olan Başvuru bölümüdür. Bu bölümde kullanıcı eğitimlere başvurabilir, başvurmuş oldukları eğitimleri görebilir, eğitim takvimine ve ödeme bilgilerine ulaşabilirler.

http://eys.beycon.net

Beycon Group

Beycon Bilgi İletişim Hizmetleri Danışmanlık Ve Dış Ticaret Ltd Şti 1996 yılından bu yana hizmetler ve üretim sektörlerinde faaliyet gösteren büyük, orta ve küçük ölçekli birçok kuruma üretmiş olduğu projelerden edinmiş olduğu tecrübe ile müşterilerine yazılım geliştirme, web tasarım geliştirme ve kurumsal iletişim danışmanlığı alanlarında danışmanlık hizmeti vermektedir.

Beycon Bilgi İletişim Hizmetleri olarak kurumlara sunduğumuz hizmetler

Yazılım Çözümlerimiz

Proje bazlı Microsoft SQL tabanlı yazılım oluşturma, Sharepoint Uygulamaları, Personel yönetim ve İş takip yazılımları, Eğitim yazılımları, Medikal yazılım, Web sayfa içerik yönetimi, Web sayfası dizaynı ve web programcılığı.

Diğer Hizmetlerimiz

Hosting çalışmaları, E-mail hesap yönetimi, Banner tasarımı, Logo tasarımı, E-kart gönderimi, Dinamik flash uygulamaları, Java uygulamaları, Veri tabanı uygulamaları, Arama motoru optimizasyonu, Kurumsal iletişim danışmanlığı, Dış kaynak kullanımı (DKK).

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir