Destekpro Vadeli İşlem Platformu Web Sitesi Yayında

destekpro-vadeli-islem

Faktoring ve Kıymetli Madenler alanında 15 yıldır sektörde faaliyet gösteren Destek Finans Grubu üyesi olan, hem vadeli işlemler hem de hisse senedi piyasalarında alanında aracılık hizmeti veren Destek Menkul Değerlere ait Destek Pro Platformunun web sitesi Beycon Group tarafından gerçekleştirilen proje ile hayata geçirildi.

www.destekpro.com

DESTEK PRO PLATFORMU
Destek Menkul Değerlere ait olan Destek Pro Platformu aracılığı ile global vadeli işlem piyasalarında işlem gören birçok ürüne ve borsaya anlık olarak ulaşılabilmektedir.Örneğin endeks, metal parite, tarımsal ürünler, faiz ve enerji ürünlerinde dünyanın önde gelen en likit ve en büyük vadeli işlem borsalarına kolay ulaşım sağlanmaktadır.
En son teknolojiler kullanılarak tasarlanan Destek Pro web sitesinde kullanıcılar Destek Pro Platformunun özelliklerine, Destek Pro Platformu’nun sunmuş olduğu ürünlere, platform üzerinden nasıl işlem yapılabileceğine, araştırma raporlarına, sıkça sorulan sorulara ve iletişim bilgilerine ulaşılabilmektedir. Ayrıca Destek Pro Platformu üzerinden işlem fiyatlarına, derinlikli işlem fiyatlarına, açık pozisyonlara, hesap durumlarına ve grafik hesaplamalarına da erişilebilmektedir.

BEYCON GROUP
Beycon Bilgi İletişim Hizmetleri Danışmanlık Ve Dış Ticaret Ltd Şti 1996 yılından bu yana hizmetler ve üretim sektörlerinde faaliyet gösteren büyük, orta ve küçük ölçekli birçok kuruma üretmiş olduğu projelerden edinmiş olduğu tecrübe ile müşterilerine yazılım geliştirme, web tasarım geliştirme, kurumsal iletişim danışmanlığı ve arama motoru optimizasyonu (Seo) alanlarında danışmanlık hizmeti vermektedir.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir