CeBIT Eurasia Bilişim Fuarı’nı kaçırmayın!

Yarın başlayacak olan fuarda 10. seneye özel pek çok yenilik yer alıyorBu sene CeBIT Bilişim Eurasia Fuarı TÜYAP Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’nde bir çok yenilik ve özel olayla 10. yılını taçlandırıyor. Yarın yapılacak açılışla Türkiye’de ilk defa bir fuara Cumhurbaşkanı düzeyinde devlet katılımı gerçekleşecek. Açılışını Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün yapacağı fuarda Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım da bulunacak ve konuşma yapacak.

Değişen kullanım alanları ve kullanıcı profilleriş düşünülerek yeniden yapılandırılmış fuarda geçen senelerden farklı olarak sosyal kullanıcılara yöenlik Webciety bölümü, ayrı bir B2B iş platformu olan “İş Dünyası” bölümü, sosyal sorumluluk çalışmaları için de ayrı bir bölüm olacak. ayrıca Broadcast Cable & Satellite Eurasia 2009 fuarı da bu sene CeBITle birlikte gerçekleştirilecek.

Her tür donanım, yazılım, bilişim ve teknoloji çözümlerini yer alacağı fuarda bir de teknoloji marketi kuruluyor.

Toplam 60 bin metrekare alanda 12 tematik bölümde hazırlanan CeBIT Bilişim Eurasia’daki yenilikler hakkında da bilgi veren HİFAŞ Fuar Direktörü Orkunt Yozgat; “Türkiye’de, Türk mühendislerce yapılan Ar-Ge çalışmalarının yanı sıra, iletişimde yeni bir dönemi başlatan 3G dünyasına ait en yeni ürünlerin de yer alacağı fuarda, tüketicilere yönelik teknoloji ürünlerini çeşitli indirim ve düzenlenen kampanyalarla satın alabilecekler” dedi.

Elektronik ve teknoloji meraklılarının özellikle 6. ve 7. salonları es geçmemesini öneririm. Hem iş hem de tüketici elektroniği ve dijital yaşama ilişkin teknolojilerin görücüye çıkarılacağı 6 numaralı Tüketici Elektroniği salonunda, günlük hayatta ve iş ortamında kullanılan navigasyon, dijital görüntüleme, dijital eğlence, donanım ve çevre bilimleri,bilişim, ev sinema sistemleri, akıllı ev sistemleri ve otomasyonlar tanıtılacak. Önceki yıllardan farklı olarak Webciety tematik bölümü, fuara farklı bir hava katacak. Online sosyal ağ, e-ticaret firmaları, online pazarlama firmaları ve yazılım tedarikçilerinin yer alacağı Webciety tematik bölümünde pazarlama profesyonellerinin yanı sıra halkla ilişkiler, sosyal ağ kullanıcıları, medya ve blog yazarları bir araya gelecek.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir