Şarj Derdi Bitiyor mu?

Tunçmatik, Minicharge 2000 model ürünü ile beraber neredeyse her gün yaşadığınız şarj sorununuzu ortadan kaldırmayı hedefliyor. Tunçmatik Minicharge 2000, depoladığınız enerjiyi kullanarak mobil cihazlarınızı istediğiniz zaman, istediğiniz yerde şarj edebilmenin rahatlığını sunan bir PowerBanktır. Tunçmatik, Sunduğu güvenilir ve kaliteli ürünlerle piyasada sağlam bir isme sahiptir. Geçtiğimiz zamanlar da tanıttığı Minicharge 2000 ile herkesin beğenisini toplamıştır. Ürünün sahip olduğu, dayanıklı ve güvenilir 2000 mAh’lık Li-lon bataryası sayesinde pek çok yanımızda taşıdığımız cihazları şarj etme kapasitesine sahip. Minicharge 2000, telefonunuz, tabletiniz, müzik çalarınız ve aklınıza gelebilecek USB ile şarj olabilen tüm cihazlarınızı şarj edebilirsiniz ve cihazlara kolay uyumu ile de büyük rekabet görüyor.

MiniCharge-All1Beyaz, siyah, yeşil, turuncu, yeşil, mavi ve kırmızı renkleri olmak üzere 6 farklı renk seçeneği mevcuttur. Ürün kompakt tasarımlı olup, pil şarj durumunu görmenize yarayacak üstünde 4 LED ışığa sahiptir. Bu ürün sayesin de artık yarı yolda kalmak gibi bir durumunuz olmayacak. Minicharge 2000’ in sahip olduğu, aşırı voltaj, aşırı akım, aşırı sıcaklık, düşük voltaj, aşırı sıcaklık ve kısa devre gibi sorunlardan koruma özellikleri ile de kullanıcıların dikkatini çekiyor.

Bu özellikler sayesinde hem kendini hem de değerli cihazlarını koruma altında tutuyor. Minicharge 2000 Powerbank, ürününü eğer temin etmek isterseniz, Türkiye’nin önde gelen bilişim dağıtıcılarına ve teknoloji mağazalarına ya da marketlerinden temin edebilirsiniz. Minicharge 2000 Powerbank, 30-35 TL gibi makul bir fiyata sahip olmanız mümkün. Taşınabilir bataryalar sayesin de şarj sıkıntısı çekme devri artık kapandı. Birçok yanınızda taşıdığınız eşyalarınızı şarj ederek acil durumlardan kolay kurtulabilirsiniz. Eğer telefonunuzun bataryası dayanıklı değilse ve çabuk tüketiyorsanız bir Powerbank işinizi görecektir.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir