Blogger’lar 23 Kasım’da ödüllerine kavuşuyor

Bumerang Blogger Ödülü

Bumerang Blog Ödülü-Büyük Ödüller Bloggerleri Bekliyor

2007 yılından bu yana bağımsız web sitesi ve bloggerlara verdiği destekle 12 bini aşkın siteye ulaşan Hurriyet.com.tr’nin blog ağı Bumerang, “En” lerini ödüllendirmeye hazırlanıyor. Türkiye’de blog kültürünün gelişmesinde ana aktörlerden biri olan Bumerang üyesi web siteleri ve bloglar için şimdi sıra ödüllerde!

Düzenlenecek gece ile aralarında son albüm lansmanını sosyal medyada yapan Bedük ve internet dünyasının önde gelen isimlerinden Sina Afra, Serdar Kuzuloğlu, Nevzat Aydın ve Fatoş Karahasan’ın da bulunduğu seçkin bir jüri tarafından belirlenen finalistler ödüllerine kavuşacak. Finalistler, Sony Tablet PC gibi ödüllerin yanı sıra Hürriyet Grubu’nun her daim gücünü arkasında hissederek prestijlerini artıracak ve bilinirliklerini katlayacaklar. Reklam, iletişim ve iş dünyasının önde gelen isimlerinin katılacağı gecede ödüllerine kavuşacak olan yaratıcı web sitesi sahipleri, bu sayede kendileri için de yeni bir dönemin kapısını aralayacaklar.

23 Kasım’da Hilton Convention Center’da düzenlenecek gecede hurriyet.com.tr’nin blog ve web sitesi ağı Bumerang’ın en iyileri ödüle doyacak. 15 finalist site sahibinin katılacağı ödül töreninin jüri üyeleri arasında Bedük, Fatoş Karahasan, Serdar Kuzuloğlu, Sina Afra, Yüce Zerey, Güneş Tulga, Erdal Kaplanseren, Sedat Kapanoğlu, Uğur Şeker gibi pazarlama, iletişim ve dünyasından isimler bulunuyor. Bumerang Ödülleri kapsamında, “En Tarz Blog”, “En Çalışkan Blog”, “En Sosyal Blog”, “En Bilge Forum” ve “En İyi Yerel Site” kategorilerinde yarışan bloggerlar ödüllerine kavuşacak. 5 kategorideki en iyiler ve jüri özel ödül kazanan toplam 6 site, Sony Tablet S ve sürpriz ödülleri kazanacak.Başvuruların 4 Kasım’a kadar sürdüğü yarışma ile ilgili ayrıntılı bilgi için http://bumerang.hurriyet.com.tr/bumerang-blog-odulleri.htm adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: Marketing Türkiye

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir