Biodream

BASIN BÜLTENİ

İZMİRLİ KADINLARIN RÜYALARI

GERÇEK OLUYOR…

İncelme konusunda çok başarılı buluşlara imza atan İtalyan bilim adamı Fabio Marchesi tarafından bulunan mucizevi sistem Biodream , İzmirli kadınların rüyalarını gerçekleştirmek için İzmir’e geldi.

33 dakikada hayallerinize kavuşun!” sloganıyla hizmet veren ve sadece Pakalın Sağlığın ve Güzelliğin Merkezi’nde kullanılan Biodream sistemi ile 33 dakikalık bir yolculuğa çıkarak vücudunuzu toksinlerden arındırıp dokularınızın kalitesini artırır, Biodream ile daha sıkı ve dinç bir vücuda kavuşmanız sağlanır.

sağlık güzellik merkezi

sağlık güzellik merkezi

Pakalın Sağlığın ve Güzelliğin Merkezi tarafından İzmir’de tek olarak hizmete sokulan BİODREAM ’de solaryuma benzer bir yatakta şeffaf film ile sarılarak yatılır, gözler kapatılır. Işıklar belli bir senkronda yanar, söner, renk değişir ve bu arada kişinin nefes almasına ritm getirilir. Çünkü kişinin kendini iyi hissedebilmesi için doğru nefes alışverişi esastır. Hemen ve fazla miktarda terleme başlar, vücudunuzu toksinlerden arındırır ve böylelikle incelmenizi kolaylaştırır.

Yaz döneminin yaklaşmasıyla kadınların zayıflama telaşının da başladığını belirten Pakalın Sağlığın ve Güzelliğin Merkezi sahibi Mahur Pakalın Dirin; Sistemin Ordine, Enerji ve Joy olmak üzere 3 ana programı var. Bunlardan ORDİNE incelmeyi kolaylaştırır ve hızlandırır. ENERJİ,  enerji seviyesi düşük, kendini yorgun hisseden kişilerin, kendilerini daha dinamik, enerjik ve zinde hissetmelerini sağlar ve JOY, stres attırıcı bir programdır. Kişilerin problemlerinden kurtulup, kendilerini çok daha mutlu hissetmelerini sağlar.” dedi.

YAĞLARINIZI INFRAFIT İLE IŞINLAYIN….

İncelmeyi kolaylaştıran ve hızlandıran, kişinin pozitif hissetmesine neden olan, toksinlerin atılımını sağlayan, uyku düzenini sağlayan, hızlandıran, doku kalitesini artıran ve daha genç görünmeyi sağlayan BİODREAM sistemi ile  pek çok İzmirli kadına hizmet verdiklerini belirterek merkezlerinde bulunan ve yine İzmir için yeni bir ürün olan İNFRAFIT sistemi ile de  Vücudunuzun şeklini ve genel görünüşünü güzelleştirir, kaslarını zı sıkılaştırır, metabolizmanızı hızlandırır ve vücudunuzu toksinlerden arındırarak uzun vadeli sonuçlar kazanmanızı sağlayabilirsiniz dedi.

sağlık güzellik

sağlık güzellik

İki ana mekanizmayla çalışan sistemde önce infrared ile sağlanan ısı ortamıyla yağların derin olarak ısıtılması gerçekleştirilir ve sonra vücuttaki kas grupları doğal bir egzersizle çalıştırılır ve yağlar benzin gibi harcanır. Infrafit’e girmeden önce yağ-kas-kemik oranları özel olarak ölçülüp, fazlalığın hangi bölgelere ait olduğu tespit edilir.

INFRAFIT sistemi ayrıca portakal kabuğu görüntüsünü azaltır, gevşemiş olan kasları sıkılaştırır, metabolizmayı hızlandırır, enerji seviyesini yükseltir, terle birlikte atılan toksinler ile birlikte incelmeyi hızlandırır, kaslara daha fazla yağ yakmayı öğretir ve uzun süre kalıcı sonuçlar sağlar.

Ayrıntılı Bilgi İçin Pakalın Sağlığın ve Güzelliğin Merkezi / Tel: 0232 243 60 93

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir