BEYCON Seo Hizmetinin Farkı

Seo HizmetiBEYCON’un Seo hizmetindeki farkını anlatmadan önce, Seo’nun ne anlama geldiğini açıklamamızda fayda var.

Arama motoru optimizasyonu (Seo), satışa sunulmuş olan ürün ve hizmetlerle ilgili anahtar kelimelerde Google, Yandex ve Bing gibi arama motorlarının doğal arama sonuçlarında üst sıralarda yer alınması amacıyla yapılan çalışmalar bütünüdür.

Seo çalışmaları kısa vadede sonuç vermeyen uzun soluklu ve uzmanlık gerektiren çalışmalardır.

Seo çalışmaları neticesinde arama motorlarının doğal arama sonuçlarında istenilen noktalara gelinmiş olsa dahi, çalışmaların kesintiye uğramaksızın devam etmesi gerekmektedir.

Arama motoru optimizasyonu (seo)’nun çok yeni bir alan olmasından dolayı önemi tam olarak kavranamamıştır. Fakat özellikle web tasarım ve yazılım alanlarında hizmet vermekte olan şirketlerin büyük bölümü, bu alanda yeterli düzeyde tecrübeye sahip olmamalarına rağmen seo hizmeti de vermeye başlamışlardır. Fakat bu şirketlerin büyük bölümünün vermekte olduğu seo hizmeti, yetersiz kalmaktadır. Ayrıca bu firmalar çalışmalarında etik olmayan illegal  yollara da başvurmaktadır.

Biz BEYCON olarak 25 Yıllık bilişim sektörü tecrübemiz ile seo çalışmalarımızı, etik kuralların dışına çıkmadan, illegal yollara başvurmadan yürütmekte ve seo alanındaki tüm gelişmeleri çalışmalarımıza anında yansıtmaktayız.

Rekabet düzeyi çok yüksek olan seo kelimesinde yaklaşık 865.000.000 sonuç arasında ilk 10 sırada yer almamız, çalışmalarımızı ne kadar sistematik bir şekilde yürüttüğümüzü açıkça ortaya koymaktadır.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir