BEYCON Hacklink ve Seo

Hacklink ve Seo

Tüm sektörlerdeki rekabetin internete kaymasıyla birlikte hedef anahtar kelimelerde arama motorlarının doğal arama sonuçlarında üst sıralarda yer almak büyük önem kazamaya başladı.

Arama motorlarının doğal arama sonuçlarında üst sıralarda yer alınması amacıyla yürütülen seo hizmetini verenlerin sayısı da sektörün çok yeni, pazarın henüz doymamış olmasından dolayı her geçen gün artış göstermekte.

Seo hizmeti verenlerin büyük çoğunluğu seo çalışmalarını hacklink gibi illegal yollara başvurmadan yürütüyor. Fakat sayıları azda olsa seo çalışmalarında illegal yollara başvuranlar da yok değil bu durum da sektörün güvenirliliğini olabildiğince sarsıyor.

Hacklink site sahiplerini bilgilendirmeden illegal yöntemler kullanılarak sitelerin hacklenmesi veya sitelere çeşitli kodlar konmasıdır. Hacklink sitelerin altlarına çok küçük fontlarla eklenen bazıları görünen bazıları gizlenen kodlardır. Sitelere Hacklink koymanın temel amacı sitelerin değerini arttırmak arama motorlarını aldatarak kelime bazlı artış sağlamaktır.

25 yılı aşkın bilişim sektörü tecrübesine sahip olan BEYCON seo çalışmalarında etik kuralların hiçbir şekilde dışına çıkmadan hacklink gibi illegal yollara başvurmadan çalışmalarını yürütmektedir.

Hizmet verdiğimiz sektör olan Seo kelimesinde rekabet düzeyi çok yüksek olmasına rağmen yaklaşık 865.000.000 sonuç arasında ilk on sırada yer almamız, sektörde faaliyet göstermekte olan bazı firmaları rahatsız etmekte ve BEYCON’un da hacklink gibi illegal yollara başvurduğunu ileri sürmektedirler. Bu iftiraların BEYCON’un başarısını gölgelemek isteyenlerce ortaya atıldığı bilinmelidir.

BEYCON olarak tüm çalışmalarımızda olduğu gibi seo çalışmalarımızı da etik kuralların dışına çıkmadan yürütmeye devam edeceğiz.

Yaptıkları illegal çalışmalarla ve attıkları iftiralarla hem sektöre hem de kurumumuza zarar vermekte olanlarla mücadelemiz de yasal yollar da dahil olmak üzere tüm yollar kullanılarak devam edecektir.

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir