Beycon Group Tübisad Üyesi Oldu

tubisad

Yazılım sektörünün öncü firmalarından Beycon Group Türkiye Bilişim Sanayicileri Derneği Tubisad’ın üyesi oldu.

Gerçekleştirdiği yazılım projeleriyle adından sıkça söz ettiren Beycon Group Tubisad’ın  üyesi olarak web yazılım ve web tasarım alanlarında edinmiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimini Tübisad üyeleri ile paylaşma imkanına kavuştu.

Tübisad üyeliği ile ilgili olarak Beycon Group Genel Müdürü Elif Yardımoğlu yaptığı açıklamada yazılım sektöründe söz sahibi olabilmek için Tubisad üyeliğinin çok önemli olduğunu, Beycon Group’un Tübisad üyeliğindeki öncelikli amacının yazılım sektörünün gelişimine katkıda bulunmak olduğunu belirtti.

1979 yılında kurulan Tübisad Türkiye’de bilişim sektörünün büyümesi, sektöre yönelik standartların oluşturulması, sektörün dünya ile entegre bir şekilde çaışabilmesi için faaliyet göstermektedir.

Beycon Group Hakkında

Beycon Bilgi İletişim Hizmetleri Danışmanlık Ve Dış Ticaret Ltd Şti 1996 yılından bu yana hizmetler ve üretim sektörlerinde faaliyet gösteren büyük, orta ve küçük ölçekli birçok kuruma üretmiş olduğu projelerden  edinmiş olduğu tecrübe ile müşterilerine yazılım geliştirme, web tasarım geliştirme, Kurumsal iletişim danışmanlığı ve Arama motoru Optimizasyonu (Seo) alanlarında danışmanlık hizmeti vermektedir.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir