Beycon Group Tübisad Üyelerimizden Haberler Bölümünde!

tubisad

Beycon Group Microsoft’un en son teknolojisi olan Microsoft Silverligt 4.0’ı kullanarak oluşturduğu Türkiye Basketbol Federasyonu resmi video sitesiyle Tübisad’ın üyelerimizden haberler bölümünde yer aldı.

Beycon Group Türkiye Basketbol Federasyonu Resmi Video Siteside Microsoft’un en son teknolojisi olan Silverlight 4.0’ı Kullandı
Beycon Group tarafından Türkiye Basketbol Federasyonu için tasarlanan resmi video sitesinde Microsoft’un en son teknolojisi olan Silverlight 4.0 kullanıldı. Türkiye Basketbol Federasyonu’na ait video içeriklerinin eklendiği video sitesi güncellenebilme özelliğine de sahip.

Microsoft Silverligt 4.0

Microsoft’un en son teknolojisi olan Silverlight 4.0 ile 3D programlardan alınan veriler her ayrıntısına kadar kullanılabilmektedir. Örneğin kamera açıları, gölgeler, objenin yeri ve benzeri özelliklere doğrudan erişilebilmektedir. Microsoft Silverlight 4.0 teknolojisinin sunduğu yüksek çözünürlük (HD) video yayınlarında kaliteli ve hızlı hizmet sağlamaktadır.

Ayrıca Silverlight 4.0 teknolojisi ile videolar duraklatıldıktan sonra başlatıldığında duraklatıldığı yerden başlamaktadır.

Tubisad Üyelerimizden Haberler

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir