BEYCON GROUP TÜBİSAD ÜYELERİMİZDEN HABERLER BÖLÜMÜNDE YER ALDI


 

Beycon Group sanal mağaza projesi tanıtım haberi ile Tübisad (Türkiye Bilişim Sanayicileri Derneği) üyelerimizden haberler bölümünde yer aldı.

Beycon Group Haberi

Beycon Group sanal mağaza projesini tanıttı

Beycon Group Sanal Mağaza

Beycon Group sanal mağaza projesi, gelişmiş yönetim paneli, sanal pos alt yapısı ve kampanya yönetimi gibi birçok özelliğe sahiptir. Sınırsız sayıda ürünün sisteme eklenerek satışa sunulabildiği Beycon Group sanal mağaza projesi en son yazılım teknolojileri kullanılarak programlandırılmıştır.

www.sanalmagazacozumu.com

Beycon Group Sanal Mağaza Genel Özellikler

Beycon Group sanal mağaza projesinde sınırsız web alanı olduğundan istenildiği kadar veri girişi yapılabilmektedir. Web site isimleri kullanılarak e-maillerin tanımlanabildiği sistemde, istenildiği kadar kategori ve ürün girişi de yapılabilmektedir. Beycon Group sanal mağaza projesi arama motorlarıyla uyumlu olacak şekilde yapılandırıldığından arama motorlarında üst sıralarda yer alınması amacıyla yapılan seo çalışmaları çok daha rahat bir şekilde yürütülebilmektedir. Projede ürün ve kategori sayfaları dışında bilgilendirme amaçlı sayısız sayfa oluşturulabilmektedir. Sistemde yer alan ürün ve kategorilere, sisteme entegre edilmiş olan filtreleme özelliği sayesinde çok daha rahat ulaşılabilmektedir. Filtreleme fiyat aralıklarına veya ürün özelliklerine göre yapılabilmektedir.

Tübisad üyelerimizden haberler

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir