Beycon Group Tubisad Üyelerimizden Haberler Bölümünde

tubisad

Beycon Group java yazılımı ile oluşturduğu Eğitim Yönetim Sistemi Projesi ile Tubisad Üyelerimizden haberler bölümünde yer aldı.
Beycon Group Haberi

Beycon Group Java Yazılımı İle Oluşturduğu Eğitim Yönetim Sistemi Projesini Tanıttı

Beycon Group bünyesinde oluşturulan Eğitim Yönetim Sistemi projesi ile halihazırda düzenlenen veya düzenlenecek olan eğitimlere internet üzerinden çevrimiçi başvuru ve online ödeme yapılabilmesi amaçlanmıştır.

Eğitim yönetim iki ana bölümü bulunmaktadır. Birinci bölüm eğitim verecek kurumun ihtiyaçlarını karşılamak üzere oluşturulmuş olan Admin bölümüdür. Bu bölümde eğitimler (Ders ve konu bazında),eğitimin verileceği yer, (Ülke, İl, İlçe ve Semt bazında) eğitmenler, kullanıcılar, kurumlar ve işlem yapılacak bankalar tanımlanmaktadır. Yine bu bölümde kullanıcıların rolleri belirlenmekte ve belirlenen roller doğrultusunda kullanıcılar yetkilendirilmektedir. Eğitim Yönetim Sistemi projesi muhasebe programlarıyla da ortak çalıştığından tüm muhasebe işlemleri ve cari işlemler sistem üzerinden yapılabilmekte, muhasebe raporlarına sistem üzerinden ulaşılabilmektedir. Ayrıca kullanıcılar eğitimlerin katılımcılarına ve tüm başvurularına raporlar bölümünden ulaşabilmektedir.

Eğitim Yönetim Sisteminin ikinci bölümü dış kullanıcılara yönelik olan Başvuru bölümüdür. Bu bölümde kullanıcılar eğitimlere başvurabilir, başvurmuş oldukları eğitimleri görebilir, eğitim takvimine ve ödeme bilgilerine ulaşabilirler.

Projenin Kullanılabileceği Alanlar
1. Eğitim Kurumları
2. Finans Kurumları

Eğitim Yönetim Sistemi Download

Detaylı Eğitim Yönetim Sistemi Dokümantasyonu için tıklayınız.

Eğitim Yönetim Sisteminin Demosu için  : http://eys.beycon.net/admin

T.C Kimlik No : 00000000000 (11 tane sıfır)

Şifre : 12345678

Tubisad Üyelerimizden Haberler

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir