BEYCON GROUP TÜBİSAD EYLÜL AYI E-BÜLTENİNDE YER ALDI

Beycon Group

Beycon Group Tübisad E-Bülten'de

Beycon Group, Türkiye Bilişim Sanayicileri Derneği’nin (TÜBİSAD) Eylül ayı e-bülteninde Proje yönetim sistemi (Quark)  projesi tanıtım haberi ile yer aldı.

 

Beycon Group Haberi

Beycon Group proje yönetim sistemi projesini tanıttı

Beycon Group özel ve kamu kuruluşlarının proje takiplerini daha rahat yapabilmeleri, personel verimliliklerini arttırabilmeleri ve proje maliyetlerini kolaylıkla hesaplayabilmeleri amacıyla hazırladığı proje yönetim sistemi projesi (Quark)’ı tanıttı.

Beycon Group proje yönetim sistemi projesi Quark’ın özellikleri
Beycon Group tarafından quark adıyla lansmanı yapılan proje yönetim sistemi projesi ile hangi projeler üzerinde ne kadar süre ile çalışıldığı listelenebildiği gibi hangi personellerin hangi projeler üzerinde çalıştıkları da listelenebilmektedir.

Proje yönetim sistemi projesinde tüm personellerin sistemde listelenmiş olan aktiviteleri, tüm detayları kapsayacak şekilde sistem yöneticilerinin ve personellerin sisteme tanımlanmış olan mail adreslerine otomatik olarak gönderilmektedir.

Proje yönetim sistemi projesinde sistem adminleri tarafından yetkilendirilmiş olan kullanıcılar personel görev atamalarını yapmaktadır. Görevlere birden fazla personel atanabilmektedir. Personellere atanmış olan tüm görevler, personellerin kişisel sayfalarında yer alan görevlerim bölümünde görüntülendiği gibi personellerin sisteme tanımlı mail adreslerine de otomatik olarak gönderilmektedir.

Proje Yönetim Sistemi Projesi

Proje Yönetim Sistemi Projesi Quark

Sistem yöneticileri tarafından personellere atanan görevler tamamlandığında personellerin kişisel sayfaları üzerinden görevler kapatılabilmekte ve kapatılan görevler ilgili kişilerin mail adreslerine otomatik olarak gönderilmektedir.

Beycon Group proje yönetim sistemi projesi yine Beycon Group tarafından geliştirilen doküman yönetim sistemi projesi ile entegre hale getirildiğinden proje üzerinden kategori bazında dokümanlar eklenebilmekte ve eklenmiş olan tüm dokümanlara sistem üzerinden ulaşılabilmektedir.

Proje yönetim sistemi projesi, projelerin maliyetlerinin hesaplanmasını kolaylaştırdığı gibi personellerin periyodik performans değerlendirmelerinin yapılmasını da kolaylaştırmaktadır.

Tübisad Eylül Ayı E-Bülten

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir