Beycon Group TUBISAD Ekim Ayı e-Bülteninde Yer Aldı

beycontubisad

Eylül ayında Tubisad (Türkiye Bilişim Sanayicileri Derneği) ailesine katılan Beycon Group Microsoft ’un en son teknolojisi olan Silverlight 4.0’ı kullanarak tasarladığı Türkiye Basketbol Federasyonu resmi video sitesi haberi ile Tubisad Ekim ayı e-bülteninde yer aldı.

Beycon Group Haberi

Beycon Group Türkiye Basketbol Federasyonu Resmi Video Sitesinde Microsoft’un en son teknolojisi olan Silverlight 4.0’ı Kullandı.

Beycon Group tarafından Türkiye Basketbol Federasyonu için tasarlanan resmi video sitesinde Microsoft’un en son teknolojisi olan Silverlight 4.0 kullanıldı. Türkiye Basketbol Federasyonu ’na ait video içeriklerinin eklendiği video sitesi güncellenebilme özelliğine de sahip.

Microsoft Silverligt 4.0

Microsoft ’un en son teknolojisi olan Silverlight 4.0 ile 3D programlardan alınan veriler her ayrıntısına kadar kullanılabilmektedir. Örneğin kamera açıları, gölgeler, objenin yeri ve benzeri özelliklere doğrudan erişilebilmektedir. Microsoft Silverlight 4.0 teknolojisinin sunduğu yüksek çözünürlük (HD) video yayınlarında kaliteli ve hızlı hizmet sağlamaktadır. Ayrıca Silverlight 4.0 teknolojisi ile videolar duraklatıldıktan sonra başlatıldığında duraklatıldığı yerden başlamaktadır.

Tubisad Ekim Ayı E-Bülten

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir