Beycon Group Google Adwords Hesap Yönetimi Hizmeti

Google Adwords - İnternet Reklamcılığı

Google Adwords-İnternet Reklamcılığı

Google adwords en büyük arama motoru olan Google’ da reklam vermenizi sağlamaktadır.  Google adwords reklamlarında reklamlar, reklam verilmek istenen kelime ve kelime grubunun arama sayfasının sponsor bağlantı linkinde görüntülenmektedir.  Google  reklamları metin, video veya resimli olarak oluşturulabilmektedir.

Google  reklamlarında maliyetler, adwords reklamlarında kullanılan kelimelerin tıklanma oranlarıyla belirlenmektedir.

Google Adwords Metin Reklamlar

Google Adwords Metin Reklamlar

En etkili reklam mecralarının başında gelmekte olan  Google adwords reklamlarında, reklamların yayınlanacağı, tarih,saat ve lokasyonlar flitlenebilmekte böylelikle maliyetler kontrol altına alınabilmektedir.

Google Adwords Görüntülü Reklam

Google Adwords Reklamınızın Görüntülü Hali

Google reklam kampanyalarında istenilen anahtar kelimelerde üst sıralara çıkılabilmesi ve reklamın uzun süre yayında kalabilmesi için Google’a yapılabilecek maksimum ödemenin yapılması gerekmektedir.

Beycon birçok Google adwords reklam kampanyası yönetmekte olan uzman kadrosu ile arama motoru optimizasyonu (Seo) çalışmalarında olduğu gibi Google adwords reklam kampanyalarının oluşturulmasında, tıklama başına maliyet analizlerinde ve yönetilmesinde müşterilerine danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Google Adwords hesap yönetimi ya da  Web Site Tasarım Teklifi Alın

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir