Beycon Group Bu Yıl %30 Büyümeyi Hedefliyor

hakan taşgın beycon web tasarım dunya gazetesi röpoptajı

Beycon Group Halkla İlişkiler Uzmanı Hakan Taşgın ’ın  Dünya Gazetesinde Yayınlanan Röportajı

Krize rağmen geçen yıl yüzde % 20 büyüdüklerini söyleyen Beycon Group Halkla ilişkiler Uzmanı Hakan Taşgın, 2010 yılının ilk yarısını 2009 yılına oranla olumlu geçirdiklerini, sektördeki büyüme trendinin aynı hızla devam etmesi durumunda yılı yüzde 30  büyümeyle kapatmayı hedeflediklerini dile getirdi.

Bilişim sektörüne 1996 yılında giriş yapan Beycon, ilk kurulduğunda donanım ağırlıklı hizmet verirken, sektörün gelişimine pararel olarak yazılım,grafik tasarım,arama motoru optimizasyonu(Seo) ve kurumsal iletişim danışmanlığı alanlarında da hizmet vermeye başladığını anlatan Taşgın 40 kişilik uzman genç bir kadro tarafından yönetilen firmalarının,Türkiye ve dünya ölçeğinde marka bilinilirliğini hızla arttırdığını dile getirdi.

hakan taşgın beycon group dünya gazetesi röportajı
Beycon için arama motoru optimizasyonu (Seo) çalışmalarının üretici ve tederikçi firmalar tarafından daha net bir şekilde anlaşılmaya başlanmasıyla, bu alanda hizmet alan müşterilerinin geçen yıl yüzde 30 oranında artış gösterdiğini bildiren Taşgın “ Faaliyet gösterdiğimiz alanlardaki büyümemiz, 10 yeni arkadaşımızın şirket bünyemizde farklı departmanlarda istihdam edilmesini sağladı. Mevcut durumun devam etmesi durumunda kadromuzu genişletme ve sektördeki pazar payımızı periyodik olarak büyütme düşüncesindeyiz” dedi. Ayrıca Türk bilişim sektörünün , sıkıntısını çektiği, kalifiye iş gücü sorununu çözmesi halinde, uluslararası pazarlarda rahatlıkla rekabet edebilecek konuma geleceğine dikkat çekti.

06.10.2010

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir