Beycon Group Bilgisayar Teknik Destek Hizmetleri

bilgisayar-teknik-destek

  1. Bilgisayar çökmesi
  2. İşletim sisteminin çökmesi
  3. Ağ kablo sorunları
  4. Bilgisayar kilitlenmesi
  5. İnternete bağlanamama sorunları
  6. Hard disk arızası
  7. Yazıcı arızası
  8. Virüs taraması
  9. Mail ayarları, Microsoft Outlook mail sorunu

Kurulum Hizmeti

Bilgisayar donanımları ve bunun üzerindeki yazılımların kurulmasını, ayarlanmasını ve kullanıma hazır hale getirilmesini kapsar. Kullanıcılar dilerlerse kullanım için eğitim hizmetini talep edebilirler.

Danışmanlık Hizmetleri

Beycon satış öncesi hizmetleri ve geliştirme faaliyetlerini kapsar satış projelerinin oluşturulması, kullanılan sistemin modernizasyonu danışmanlık hizmetinin içinde yer alır.

Eğitim Hizmetleri

Beycon satış aşamasından sonra kullanıcıların eğitimlerini ve periyodik kullanıcı geliştirme eğitimlerini kapsar.

Süreli Teknik Destek Anlaşması

Beycon bakım onarım ve sistem destek hizmetlerini kapsamaktadır. Müşteriler karşılaştıkları teknik problemleri mesai saatleri içerisinde bilgisayar teknik destek hizmet departmanına telefon vasıtasıyla bildirir ve problem anlaşma kapsamında uzman teknik destek personelimiz vasıtasıyla giderilir. Süreli teknik destek anlaşmalarında anlaşma süresince bilgisayar sistemlerinin bakımları uzman ekibiz tarafından gerçekleştirilir.

Süreli Web Güncellemeleri

Beycon Group ‘ta yapılan anlaşma çerçevesinde web sitelerinin sık güncelleme ihtiyacı duyulması durumda gerçekleştirilir. Müşteri anlaşma kapsamı süresi boyunca sınırsız güncelleme talep edebilmektedir.

Beycon ‘da Teknik Destek hizmeti resmi tatil günleri hariç Pazartesi’den Cumartesi’ye kadar olan çalışma saatleri arasında verilmektedir.

Teknik destek sonrasında tespit edilen arızalar ve uygun olmayan ortam şartları müşteriye bildirilir, arızalı olan parçanın değiştirilmesi veya ortamın uygun hale getirilmesi müşteriden talep edilir.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir