Bebeğiminismi.com Facebook’ta…

Bebeklere Özel Web Sitesi

Beycon Danışmanlık bünyesinde tasarlanan Bebegiminismi.com hem ailelere hem de çocuklarına farklı ve kalıcı bir hediye sunuyor. Ailelerin kendi tasarımlarını seçebilecekleri, bebeğin kendi adını taşıyacak olan web sitesinde annenin günlüğü bebekle ilgili yakınlarının yazdığı yazılar ve bebeğin tüm büyüme süreçlerini gösteren fotoğraflar bulunmakta. Facebookta da hızla büyümekte olan bir grubu olan bebegiminismi.com bebeğinizin ismine özel web adresi ile 10 adet e-mail adresine sahip olabilme hakkı da tanıyor. (bebek@bebegiminismi.com)

Vizyonumuz: Doğduğu günden itibaren bebeklerimizin internet dünyasına adım atmalarını sağlamaktır.

Sitemiz Kullanıcılarına sonsuz bir güvenlik sunuyor

Bebegiminismi.cim sitenin içerik yönetimi tamamıyla kullanıcı denetimindedir. Site kullanımı site yöneticisi tarafından kullanıcıya verilecek olan kullanıcı adı ve şifre ile gerçekleştirilecektir. Admin isteği dışında hiçbir şekilde site üçüncü şahıslar tarafından yönetilemez. Dilerlerse kullanan kişiler kullanıcı adı ve şifrelerini sevdikleriyle paylaşarak onlarında sitenin içeriğini görmelerini sağlayabilirler. Bebeğe gönderilen mesajlar kullanıcının onayı olmadan ana sayfada yer almaz, yayınlanmaz.Facebook grup saytfasında da bu bilgiler bulunuyor.

Siteyi Yönetmek İçin Herhangi Bir Üst Düzey Teknik Bilgiye İhtiyacınız Olmayacak

Bebegiminismi.com kullanıcılara kullanımı kolay bir arayüz ve kullanıcı adı ve şifresi sunuyor. Kullanıcılar bu alana girmek istediği yazıları ya da yüklemek istediği fotoğrafları yüklüyor. İşte kullanım bu kadar kolay.Gerekli bilgilere facebook tan ulaşabilirsiniz.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir