Bebegiminismi.com Pudra Dergisi Haberi

Bebeğinizin ismine web sitesi yaratın!
Bebeğinize, büyüdüğünde bebekliğinden bir anı kalsın istiyorsanız Bebegiminismi.com’dan ona özel web sitesi yapın!

Bebeğinizin ismine web sitesi yaratın!pudra

Bebeğinize, büyüdüğünde bebekliğinden bir anı kalsın istiyorsanız Bebegiminismi.com’dan ona özel web sitesi yapın!Bebegiminismi.com ile bebeğinizin ismine özel alan adı ve web sayfası alabiliyor ve onun doğduğu andan itibaren internet dünyasında yerini almasını sağlayabiliyorsunuz. Daha da önemlisi bebeğinize unutulmaz bir hediye, bir anı vermiş oluyorsunuz. Çünkü bebeğiniz büyüdüğünde bebekliğine ait birbirinden güzel anıları hakkında böyle bir sürpriz sayesinde bilgi sahibi olabiliyor.

Ayrıca bebeğinizden uzakta olan sevdikleri onun tüm gelişiminden yanındaymış gibi haberdar olabiliyorlar. Çünkü bu bilgileri edinmeleri için sadece bir tık yeterli… Bir diğer hediya daha: web sitesi alanlara bebeğinizine özel web adresi ile 10 adet e-mail adresine (Örnek: bebek@bebegiminismi.com)sahip olabileceklerini de not düşelim…

Sitenin detaylarına bakarsak… Günlük bölümünde bebeğin yaşadığı ilk deneyimlerini ailesi ve arkadaşları ile paylaşabiliyorsunuz. Fotoğraflar bölümünde albümler oluşturarak bebeğinizin fotoğraflarını yakınları ile paylaşabiliyorsunuz. Büyüme çizelgesi bölümü ile bebeğin büyüme evrelerini siteye girerek uzaktaki yakınlarınızın yanınızdaymış gibi bebeğinizin büyüyüşünü izlemelerini sağlıyorsunuz. Ziyaretçi defteri bölümünde ise yakınlarınızın bıraktığı notları, yazdığı yazıları bir arada toplamış oluyorsunuz.

Bebeğinize bu armağanı şimdiden vermek için www.bebegiminismi.com adresini tıklamanız yeterli…

http://www.pudra.com/anne-cocuk/annenin-not-defteri/2009/09/04/bebeginizin-ismine-web-sitesi-yaratin.htm?aid=777

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir