Barış Yardımoğlu: Beycon Group Genel Müdürü

baris-yardimoglu-websitesi

Beycon Group Genel Müdürü Barış Yardımoğlu

1996 yılından bu yana bilişim teknolojileri alanında faaliyet gösteren Beycon Group’un genel müdürü Barış Yardımoğlu’nun resmi web sitesi yayın hayatına başladı.

www.barisyardimoglu.com.tr

Sitenin İçeriği

Sitede Barış Yardımoğlu hakkında merak ettiklerinize, Barış Yardımoğlu tarafından yazılmış olan güncel ve bilişim sektörü ile ilgili makalelere ve Barış Yardımoğlu’nun genel müdürlüğünü üstlenmiş olduğu Beycon Group hakkındaki tüm haberlere ulaşabileceksiniz.

Barış Yardımoğlu Kimdir?

Lisans eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik bölümünde tamamlayan Barış Yardımoğlu iş hayatına başlangıcını Ram Dış ticaret AŞ’de üniversite eğitimi devam ederken yaptı. Barış Yardımoğlu 1996 yılında öğrencilik yıllarından itibaren gelişimini fark ettiği ve geleceğin yıldızı parlayan sektörü olacağını düşündüğü bilişim sektörü alanında faaliyet gösteren Beycon Group’un temellerini attı. Beycon Group ilk kurulduğu dönemlerde müşterilerine daha çok donanım alanında hizmet vermekteyken 2000’li yıllarla birlikte internetin hızla gelişmesiyle sunmuş olduğu hizmetin yoğunluğunu donanımdan yazılıma kaydırmıştır.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir