ASUS Lamborghini VX6S Ülkemizde Satışa Sunulacak

Asus Lamborghini

Tasarımı ve gelişmiş özerlikleriyle göz dolduran Asus Lamborghini turuncu ve siyah renkleriyle kullanıcıya sunulacak.

Bang & Olufsen ICEpower teknolojisyle gelişmiş sistemleri aratmayan ses teknolojisi en büyük özelliklerinden olan netbook’un  USB 3.0 ile hızını farkedeceğiniz Lamborghini VX6S HDTV’lerde 1080p HD film oynatabilme özelliği olan netbook HDMI bağlantısıyla bu özelliği kullanabiliyor.

Görsel olarak kullanıcıları doyurabilen netbook bununlada kalmayıp rahatlık ve konforuylada göz doyuruyor. Özellikle touchpad’in kullanımı cidden tatmin edici. Paratik olduğunu söyleyebileceğimiz cihazda Windowsu kullanmak istemediğiniz zamanlarda kendi işletim sistemi olan Express Gate ‘i kullanmanıza imkan sunuyor ve bu sayede daha hızlı ve pratik şekilde kullanım sunuyor. Bunların yanında bahsedilmeden geçilemeyecek bir özellikten bahsetmek doğru olacaktır. USB Charger Plus özelliği sayesinde ASUS Lamborghini VX6S’de başka cihazlarınızı USB üzerinden şarj etmek çok kolay.

Renk olarak olsun görünüm olarak olsun baktığınızda bir otomobili andıran ASUS Lamborghini VX6S’ten kullananlar memnun gibi. Tam kesin olmasada Ocak ayı civarında ASUS Lamborghini VX6S Türkiyede satışa sunulmaya çalışılacak. Hemen Asusla ilgili bir bilgiyide sona sıkıştırmak istyiyoruz Asus Türkiye’nin Facebook sayfası 30 Aralık 2011 Cuma günü Facebook sayfası üzerinden yayına başladı.

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir