ASUS Vivowatch

ASUS YENİ AKILLI SAATİ VİVOWATCH

ASUSTeK Computer Inc., 1989 yılında Tayvan merkezli bir bilgisayar ve donanım üreticisidir. Dizüstü Bilgisayar, Anakart, Cep Telefonu, Ekran Kartı gibi bir üretim ağına sahiptir. Şirket özellikle son dönemde ürettiği dizüstü bilgisayarlarla adından söz ettirir haldedir. Kaliteyi, teknolojiyi ve sağlamlığı hedefleyen şirket bunu sloganına da yansıtmıştır ve bu yönde satış yapmaya devam etmektedir. Şirketin eski sloganı “Inspiring Innovation Persistent Perfection. “dır . Yeni sloganı ise “In Search of Incredible.”dır .

vivowatch

vivowatch

Asus yeni çıkaracağı akıllı saati için yeni bir tanıtım yaptı. ”VivoWatch” olarak isimlendirilen yeni akıllı saat, Asus tarafından 14-19 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek ”Milan Dizayn Haftası” etkinliği ile tanıtılacak.

Şu anki bilgilere göre VivoWatch, 10 günlük bir batarya ömrü sunmaktadır. Kullanıcılara göre bu oldukça etkileyici ve çok iyi bir özellik.  Asus yeni akıllı saatin koruma seviyesinin IP67 olduğunu da açıkladı.

Asus’un yeni akıllı saati VivoWatch, toz ve suya karşı korumalı olacak yalnız suda kalma süresi maksimum 30 dakika. Tahmin edebileceğiniz gibi yeni akıllı saatte kalp ritim monitörü ve uyku takip sistemi de eklenecek.

Asus’un bir önceki akıllı saati ZenWatch ’tur. Fakat VivoWatch’ın işletim sistemi hakkında henüz Asus tarafından yapılan bir açıklama yoktur. Bu durum da kullanıcılara kafalara acaba işletim sistemi Windows olur mu? sorusunu getirmektedir. Çünkü Windows haberlerini takip ediyorsanız  biliyorsunuzdur. Vivo ürünü tümüyle Windows cihazlara odaklanmış durumdadır. Asus yeni saati hakkında henüz fiyat ve detaylı bir özellik, uyumluluk gibi bilgilerini açıklamış değil. Dediğimiz gibi takipçilerine 14-19 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek ”Milan Dizayn Haftası”nı beklemelerini söyleyen Asus’un, yeni akıllı saatini burada tüm detaylarıyla birlikte sunacak.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir