Arama Motoru Optimizasyonu

seo araclari

Artan rekabet koşullarının etkisiyle Google arama sayfalarında ön sıralarda yer almak şirketler ve bireyler için giderek önemini arttırmaktadır. Google arama sayfalarında ön sıralarda yer alınabilmesi için web sitelerine Search Engine Optimization (Seo) çalışması yapılması gerekmektedir.

Search Engine Optimization  Türkçe adıyla Arama motoru optimizasyonu birçok adımdan oluşan bütünleşik bir çalışmadır. Seo çalışmalarında öncelikle web sitelerinin  tasarımının ve  kod yapılarının Seo çalışmasına uygun hale getirilmesi gerekmektedir.

Seo çalışmasının ikinci aşamasında ön sırada çıkılmak  istenen konu ile alakalı anahtar kelimeler  belirlenmelidir. Anahtar  kelimeler belirlendikten sonra anahtar kelimelerin sıklıkla kullanıldığı özgün makaleler  oluşturulmalı ve makaleler içinde kullanılan anahtar kelimelere link verilmelidir.

Seo çalışması yaptıracak olanlar için en büyük sorun  anahtar kelimelerin sıklıkla kullanıldığı  özgün makaleler oluşturmaktır. Çünkü Seo hizmeti veren şirketler özgün makale hazırlama hizmeti vermemektedir.

Google ve benzeri arama motorları  web sitelerinde çalıntı makale kullanan  siteleri olabildiğince alt sıralarda göstermektedir. Tasarımı ve kodlaması doğru yapılmış ve özgün makalelerle bütünleşmiş web siteleri ise arama motorlarında rakip web sitelerinin her zaman için bir adım önünde yer alırlar.

Beycon Group vermekte olduğu Seo hizmetinin yanısıra  uzman editör kadrosuyla bireylere ve kurumlara ihtiyaç duydukları tüm konularda editöryel hizmeti vermektedir.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir