Altın Örümcek Web Ödülleri İçin Geri Sayım Başladı

Altın Örümcek Web Ödülleri

Bu yıl 10.su gerçekleştirilen Altın Örümcek Web Ödülleri ‘nde 34 kategoride yine bağımsız jürinin ve halkın en iyileri belli olacak. Başvurular için son gün 30 Aralık Cuma. DorukNet Pazarlama Müdürü Aslı Cem Avcılar 10. Altın Örümcek Web Ödülleri’ne ilginin yoğun olduğunu belirterek geçen yılın aynı dönemine göre kıyaslandığında başvuru sayısında artış gözlendiğini belirtti. Aslı Cem Avcılar dokuz yıl içerisinde 21 bin 775 başvurunun değerlendirildiğini belirterek 10. yılda 25 bini geçmeyi hedeflediklerini söyledi.  Her geçen yıl başvuru sayısının arttığını belirten Avcılar dokuz yıl içinde birincilik ödülü alan web sitesi sayısının ise 321 olduğunu sözlerine ekledi.

DorukNet Pazarlama Müdürü Aslı Cem Avcılar, başvuruların 30 Aralık tarihine kadar www.altinorumcek.com web sitesinden yapılacağını belirtti. 01 Aralık’ta başlayan başvuru sürecini değerlendiren Avcılar yoğun bir ilgi ile karşılaştıklarını ifade ederek bir önceki yıl ile kıyaslandığında başvuru sayılarında artış yaşandığını vurguladı. Avcılar, başvuru süresinde bir uzatma olmayacağını belirterek geçen sene 4 binin üzerine çıkan başvuru sayısının bu sene daha da artacağının şimdiden görüldüğünü ifade etti.

Altın Örümcek ödülüne sahip olmak isteyenler 34 kategori içerisinden, üç farklı kategoride başvuruda bulunabilecekler. Bir web sitesi için en fazla üç farklı kategoride başvuru yapılabilecek. 10. Altın Örümcek Web Ödülleri’nde bu yıl sosyal medya kampanyaları ayrı bir kategori olarak eklendi. Bu kategoride belirli bir markanın, bir ürünün, kampanyanın veya hizmetin iletişimini yapmak amacıyla geliştirilen sosyal medya kampanyaları değerlendirilecek.

Kaynak: Marketing Türkiye

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir