Akdağlar Şirketler Grubu resmi web sitesi yayında!

Akdağlar Yayında!

Akdağlar Şirketler Grubu Web Sitesi Yayında!

Beycon Group tarafından gerçekleştirilen proje ile Akdağlar Şirketler Grubu’nun resmi web sitesi yenilendi.

Tasarımı ve programlandırılması Beycon Group tarafından gerçekleştirilen web sitesinde grup şirketlerimiz, kurumsal, referanslarımız, basın odası, insan kaynakları, iletişim ve fotoğraf galeri bölümünün yanı sıra haberler ve duyurular bölümü de bulunmakta.

www.akdaglar.com.tr

Akdağlar şirketler grubu hakkında

Türkiye’nin madencilik alanında lider kuruluşlarından biri olan Akdağlar Şirketler Grubu, 1930’lu yıllarda Osman Akdağ tarafından kurulmuştur. 1960’lı yıllarda Mazlum Akdağ ile geliştirilerek 1980’li yıllara kadar gelmiştir. Üç kuşaktan beri faaliyetlerini aralıksız sürdüren şirket, 70 yılı aşkın bir tecrübeye sahiptir.

 

Şirket bünyesinde 1985 yılında Mehmet Akdağ ve Eyüp Akdağ tarafından kurulan Akdağlar Mad. San. Ve Tic. Aş. her geçen yıl faaliyet alanlarını genişleterek ileri teknoloji kullanımı, geniş makine parkı, uzman idari kadrosu, yenilikçi düşünce anlayışı, kurumsal çalışmaları ve çevre bilincine olan duyarlılığı ile Türkiye’nin çeşitli yerlerinde büyük hacimli kazı, dolgu, dekapaj, yol ve agrega üretimini gerçekleştiren bir kuruluş haline gelmiştir.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir