2010 Blog Ödülleri

blog-odulleri

2010 Blog Ödülleri Sahiplerini Buluyor

Son yıllarda giderek önemini arttıran blogların Türkiye’deki tek yarışması olan Blog ödülleri üçüncü kez sahiplerini buluyor. İnternet kullanıcılarını blog yazmaya teşvik etmeyi internet sektörüne zengin ve özgün içerikler kazandırmayı hedefleyen yarışma blog sayfasına sahip olan tüm kişi ve kurumları toplam 16 farklı kategoride ödüllendiriyor. Başvuruların 10 – 30 Mart tarihleri arasında yapılabileceği 2010 Blog Ödülleri’nde dereceye girenler ise 8 Mayıs’ta açıklanacak.

Kazananların ise 8 Mayıs 2010 tarihinde Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri’nde düzenlenecek ödül töreninde açıklanacağı Blog Ödülleri, bir kez daha tüm blog yazarlarına internetin uçsuz bucaksız dünyasında keşfedilme imkânı sunuyor. Alpella, Efes Pilsen, FIAT, Garanti Bankası, Hepsiburada.com, Limango, Microsoft, Ntvmsnbc, Pegasus Airlines, Reklam Store, Schwarzkopf, Ülker Pötibör Bisküvi ve Vestel gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarının kategori sponsoru olarak destek verdiği 2010 Blog Ödülleri bir yeniliğe daha imzasını atıyor. Halk oylamasını esas alan Blog Ödülleri’nde bu yıl,  önceki yıllardan farklı olarak aralarında Asuman Bayrak, Burak Büyükdemir, Bülent Keleş, Çağlar Erol, Fatmanur Erdoğan, Fatoş Karahasan, Hakan Gönenli, Selim Tuncer, Serdar Kuzuloğlu, Şule Özmen, Tuğçe Esener ve Volkan Ekiz gibi değerli isimlerin yer aldığı bir jüri görev yapıyor.

Dereceye girenlerin 8 Mayıs 2010 Cumartesi günü düzenlenecek ödül töreninde açıklanacağı 2009 Blog Ödülleri aile, kadın, yemek, otomobil, kişisel, hobi, kültür-sanat, reklâm-pazarlama, topluluk, teknoloji, haber-gündem, gezi, moda, spor, iş dünyası ve Windows Live Spaces olmak üzere toplam 16 farklı kategoride dağıtılıyor.

2010 Blog Ödülleri’nin sahipleriyle buluşma süreci şu aşamalardan oluşuyor:

  • 10 – 30 Mart 2010 Başvuruların alınması
  • 31 Mart – 9 Nisan 2010 Başvuruların değerlendirilmesi
  • 10 – 30 Nisan 2010 Oylama süreci
  • 2 – 6 Mayıs 2010 Jüri Değerlendirmesi
  • 8 Mayıs 2010 Ödül Töreni

Yarışmaya ilişkin detaylara http://2010.blogodulleri.com adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir