1907 Fenerbahçe Derneği Resmi Web Sitesi Yenilendi

1907 Fenerbahçe Derneği’nin resmi web sitesi, Beycon Group tarafından gerçekleştirilen proje ile yenilendi.
Futbol, basketbol, voleybol, amatör şubeler ve 1907 Fenerbahçe Derneği hakkındaki tüm bilgilerin yer aldığı web sitesinde Fenerbahçe Spor Kulübü ve 1907 Fenerbahçe Derneği’nin fotoğraf ve video galerileri, basın odası bölümü ve canlı maç anlatımlarının yapıldığı maç merkezi bölümü bulunuyor.

Web sitesi üzerinden güncel haberlere ve haber arşivlerine ulaşılabiliyor.

1907 Fenerbahçe Derneği resmi web sitesi üzerinden site ziyaretçileri Fenerbahçe Spor Kulübü ve Fenerbahçe 1907 Derneği ile ilgili tüm güncel haberlere ulaşabildikleri gibi haber arşivi bölümünden kategori bazında tüm haber arşivine ulaşıp listeleyebiliyor.

www.1907.org

1907 Fenerbahçe Derneği Hakkında

1907 Fenerbahçe Derneği, Fenerbahçe’ye en iyi hizmetin kulübün çağdaş bir yapıya kavuşturularak bir Dünya Kulübü standartlarına ulaştırılarak yapılacağına inanarak 1992 yılında bir grup işadamı ve yönetici Fenerbahçelinin önderliğinde kurulmuştur. Bu amaca ulaşmak için Fenerbahçe’nin kendi gelirleri ile yönetilebileceği kalıcı mali kaynaklara sahip olması gerekmektedir. 1907 Fenerbahçe Derneği bu doğrultuda Kurumsallaşma, Şirketleşme ve Tesisleşme konularını öne çıkartarak Fenerbahçe Spor Kulübü için uygulanabilir stratejiler tespit etmektedir.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir