10. Altın Örümcek Web Ödülleri Facebook’ta

10. Altın Örümcek Web Ödülleri

Bu yıl 10.’su gerçekleştirilen Altın Örümcek Web Ödülleri’nde halk oylaması ilk kez Facebook’ta gerçekleştirilecek. Altın Örümcek jürisinin yaptığı değerlendirmeler sonucunda her kategoride finale kalan en iyi beş web sitesi Facebook üzerinden halkoyuna sunulacak.

DorukNet Pazarlama Müdürü Aslı Cem Altın Örümcek Web Ödülleri’nin 10 yıl içinde en prestijli ödüllerden biri haline gelmesinde gelişmeleri yakından takip etmelerinin önemli rolü olduğunu vurguladı. Cem şimdiye kadar SMS kullanılarak gerçekleştirilen halk oylamasının bu sene Facebook’ta gerçekleştirilecek.

İnternet kullanıcılarının organizasyona katılımını teşvik etmek, beğenilerini duyurabilecekleri bir platform yaratmak ve heyecanı geniş kitlelere yaymak amacıyla bu yöntemi tercih ettiklerini belirten Cem bu sene halk oylamasına katılımın çok daha yüksek olmasını beklediklerini belirtti.

05 Mart tarihinde başlayacak olan halk oylaması uygulaması 30 Mart tarihine kadar devam edecek. Halk oylamasına katılan her bir kullanıcı her kategoriden sadece bir web sitesine oy verebilecek.  32 kategoride en çok beğeni toplayan web sitelerinin sahipleri Halkın Favorileri klasmanında sertifika ile ödüllendirilecekler. Halk oylamasına katılanlar geçen senelerde olduğu gibi sürpriz hediyeler kazanma şansına sahip olacaklar.

Kaynak: Marketing Türkiye

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir